Daha evlenmedim?

benim idrar sorunum var satlerce kaliyorum tuvalette daha hic iliski yasamadim eger ilk gun iliskiye girersem idrar sorunum ortaya cikarmi ciksa dahi nasil ne yapabilirim rezil olmakta istemiyorum lutfen duzgun yorumlar yapinn

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• idrar sorunun icin oncelikle doktora gitmelisin.. cinsel iliski yasamandan daha onemli bir durum bu

1|0
    0|0
    • Off bilmiyorum cok defa gittim bjsey bulamadilarr

• iliskiden veya masttan once idrarini mutlaka yap geciktirme.. bir de bol su ic

• tamam canım saoll

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin durumun fobi , çoğu kızda bir dönem görülür. Sebebi de 1 ya da 2 kere zorda kalmış olma ve o an hissedilen çaresizlik ve utanç durumu. Klasik olarak kadınlar evden çıkmadan önce son olarak wcye girer öyle çıkarlar dışarda hem hijyen sorunu hem de ha deyince halledecek bir yer bulmanın erkeklere göre daha az oluşu yüzünden.

Ancak sen durumu iyice fobileştirmişsin. Saatlerce oturursan wcde , doğal olarak gelmeye devam eder çünki bobrekler uyurken de durmaz her an çalışır.

Senin bir uzman psikolog ile görüşmen en doğrusu ve bunu evlenmeden değil yarından itibaren yapmalısın. Fizyolojik bir şey çıkmaz ama , o zor durum her ne oldu idi ise , izlerini silmen gerek

0|0
    0|0
    • benim kucuklukten yana bu sorunum varr

• Bir psikolog ile görüşeceksin , bunu ya hastane psikologu ile ya da senin seçtiğin özel bir psikolog ile yapmalısın. Randevu al etrafındaki bir hastaneden ve saati kaçırma

• insallah tekrar saoll

• Sorun nedir tam olarak?

0|0
    0|0
    • tuvalette cok beklemem idrarim gelmiyor gese dahi az azz ve bazen deliriiyorum zor bir durum iste ilk gece sorun olurmu onu merak ediyorm

• idrar yolu ultrasonun çekildi mi hiç?

• evlendiğin kişi insansa sana anlayış gösterir ve tedavinde yardımcı olur

1|0
    0|0
  • sevgili kardeşim üroloji Dr. a git burayla ilgisi alakası olmayan mevzuu sağlığına bak bir uzman üroloji dr. git

0|0
    0|0
  • doktorlar ne diyor

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesinden korkmuyorsunda idrarının gelmemesinden mi korkuyorsun?

0|0
    0|0
    • kim dediki korkmuyoru korkunun yani sirasida bu konu varr

• Yok dert etme bişey olmaz ilişkiden sonra herşey yoluna girer elbet

• orgazmı idrarıyla birlikte olanda çok sıkışırsan wc ye gidersin sorun olmaz

0|0
    0|0
    • olmzmi ilk gecedee

• evet dogruu ama iste nerden bilecez ki saygi duyuyormu duymuyormu sorsakmi acaba :)

• Erkekler tuaf yaratıllar seks te herşey hoşuna gider merak etme sen

• Geçmiş olsun
    ilişkiyle alakası olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Doktora gittinmi peki bu sorun için?

0|0
    0|0
    • cok defaa ama bir turlu bisey cikmyorr

• O zaman psikolojik

• bilmiyorum olabilir ama neden o kadar kaliyorum tuvalette bazen delirir gibi oluyorum illa tuvalete gidcem gitmedem kafayi iyorum

• Ne gibi bir idrar sorunun var tam anlamadım. Cok sık aralıkkarla mı idrarınız geliyor yoksa idrarınızı tutamıyor musunuz?

0|0
    0|0
    • aslinda cok sk degil ama uzun suruyor tuvalette kalmam

• Cinsel birlesme sirasinda eger kaslarinizda bir bozukluk yoksa ki anladigim kadariyla idrarinizi tutamamakla ilgi bir sorununuz yok her hangi bir sorun yasamazsiniz

• hayir tutatbiliyorum ama orgazm yaptigim zzman geliyior idrarimm

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora git önce

0|0
    0|0
    • hic bilmiyorummm ya iliski aninda idrar yaparsam cunku saatlerce bekliyoru tuvaleete bazen

• işeme bozukluğu var mı? işerken kenara işeme gibi? wc de çok bekleme ya da idarar kaçırma, nörolojik bir takım hastalıklarda da görülüyor o şikayet, sana tavsiyem nöroloğa git

0|0
    0|0
    • gittim kac defaa her seyide denedilerr makinayada soktular ama bisy cikmadii

• ben misal verdim doğum konusunda, evlenmediğini biliyorum zaten

• tamam

• doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...