Bekaret yada bakirlik nerede biter yada ne ile biter?

arkadaslar sizce bekaret yada bakirlik nerede biter yada ne ile biter? veya ne zaman nasıl ne ile bitmeli

Güncellemeler:
yani sorum daha acık hali su zar bozulmazsa bekaret bozulmamıs mıdır?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır! Bunu hiçbir ilişkiye girmeyen bile bilir. Bu kızlık zarı denilen şey vajinanın girişinden birkaç santim içerde, ortası delik, soğan zarı inceliğinde bir zardır. Vajinaya bu zarın ortasındaki delikten daha büyük herhangi bir şey, birkaç santim girdiğinde, bu zar kenarlara çekilir, yani bozulur. Vajinaya girenin, penis, parmak, tampon ya da başka bir cisim olması durumu değiştirmez .Yani bir kızın zarının bozulması için ilişkiye girmesi gerekmez. Bazen at süren yani jokey kızlarda zaman ile erime görülmektedir. İlişkiye girmemiştir ancak o zar erimiştir.Yani bunu iyi bilmek gerekiyor.

0|0
    1|0
    • olay o zar mı yani

• Aşmalıyız bence bu damga,mamga olaylarını ya...Kaçıncı yüzyıldayız. Halen başkasının çamaşırı ne renk merak ediyoruz.Ben başkaları için yaşamıyorum.Varsa yüreği olan karşımda konuşacak.Yoksa arkadan konuşana ben adam muamelesi bile yapmam.

• cok haklısın bende eşimin öyle olmasını ister biliyorsa yada yasadıysa söylemeli yok gizler ve saklar ben ilerde ögrenirsem bosanırım

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk ilişkinde bekaretini kaybedersin.

0|0
    0|0
  • tabi ki evlendikten sonra biter

0|1
    0|0
    • o tamam da demek istediğim bekaret = zar mı demek yani

• yoo abartı değil haklısın

• saol cunku lisede bile asklar öpüşme sevişme boyutunda ki üni de bekaret sorun bile degil oluyor

• evlenince bitmeli.

0|0
    0|0
  • Evlenince biter.

0|5
    0|0
  • zar bozulursa biter

beyin bedava.

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bekret garip birsey dürüst olmayan insan ın en cok arzu ettiği karsısındakinden durustluk beklemesi gibi kendini degerli sanması gibi

oysa hiçbirimiz degerli degiliz , bize ögretilen bir dünyada nasıl olmamız gerektiğini sorgulamadan yasamaya calısıyoruz

bekaret o kadar önmli bişi degil.bekaret bence insanın aklından en ufak aldatmasıyla biter seni.

0|0
    0|0
  • zar bozulunca bekaret de bozulur

0|0
    0|0
  • bence sürtünme yoluyla dahi bir birliktelik yaşarsa bekaret biter, bekaret sadece zar demek değildir, ne bakireler biliyorum, sözde bakire ama anal yol otoban'a dönmüş

0|0
    0|0
  • kulağını deldirince biter

0|1
    0|0
  • türk kızlarının uydurdukları yalanlardan en ilginci, bisikletten düştüm yalanı :D

zavallılar.

0|0
    0|0
  • gerdek gecesi bitmeli

0|1
    1|0
Yükleniyor...