Kızlık zarım yırtıldı mı?

Baya bir süre önce başıma geldi ama ben olayı yeni ayıktım. 8-9 yıl önce parkta oynarken tahtaravalli vajınama hızlı bir şekilde çarptı. O acıyı hiç unutmam. Bozuntuya da verememıstım arkadaşlarımın yanında. Eve gittiğimde çamaşırımda kan lekesi vardı. Bunun anlamı nedir? Bir de eğer yırtılmıssa ama ilişkiye gitmediğimi nasıl ispatlarım. Eşim falan inanır mı?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit bir ayna karşısına geç ve vaginanı dudaklarini biraz açarak kontrol et kızlık zarı göz ile görülebilir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gorusleri merak ettim simdi sana bir suru laf gelicek eger dogruysa biriyle iliskiye girmediysen cogunlukla geri kapanir
    Kapanmadiysada doktor amcalara gidersin cinsel yolla mi kazaylami bozulup bozulmadigi anlasilir
    Erkek deneyimliyse ilk oldgnu anlar
    Ama biriyle iliskiye girip bozdurduysan sıctın erkekler yemez ama he bakirse adet kaniyla bile kandirabilirsin muck

3|1
    1|5
    • Kitabını yazmış olm sizden korkulur da işte neyse kime güvenecen bu devirde

• valla o derece safız :((

• @Antiphon :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence birşey olmamıştır. Ayrıca birlikte olmuş bir bayanla birlikte olmayan bir bayanın vajinası farklıdır.

1|0
    0|0
    • Ne fark var

• Penisin girdiği vajina haliyle genişler ama ilişkiye girmemiş kızın vajinasında kallem kafası kadar bir delik olur

• Tahtaravalliyle evlen namusunu temizle

1|1
    1|0
  • Şu siteye 1 cinsel sağlık uzmanı doktoru şart oldu artık :)

2|0
    0|0
  • Muayene olmadan anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Ben inanırım ama senin erkek arkadaşın ya da eş adayın bilemem. Ben anlarım yani ilişkiye girip girmediğini

1|0
    0|0
  • Evleneceğin adamla alakalı olan bir şey bu Ki
    Ki ilişkiye girip girmediğin sadece kanla zarla anlaşılacak birşey gözüle bakma şöyle düşün duvara bir çivi çak sonra onu çıkar aynı yere tekrar çak emin ol ikinci seferde keser kullanmayacaksın 😊

1|0
    0|0
  • erkek milletiyiz inanmayız ordan biliyorum :D ne yap biliyomusun seni alan kişi su dolu küvette patlak var mı diye kontrol ederken tam o sırada kalk ve ayağını sabuna basmış ve şampuan kabının üstüne düşmüş numarası yap ve orandan kan çıkar yoksa işin yaş :D

0|0
    3|0
  • bisiklet değil yani?

0|0
    1|0
    • Yok valla doğru söylüyorum

• Takma bu kadar tahtaravellinin bozduğu ilk kız sen değilsin

0|0
    0|0
  • ispatlama. neden ispatlamak zorunda olasın? senin değerini zarınla mı ölçecekler? aş bunu. aşamayanları da hayatından çıkar

1|0
    0|0
  • bilmem ama bu soru burada sorma insanları neden gunaha sokuyorsun sana çok gunah oluyor unutma

0|1
    2|0
  • DR git rapor al

0|0
    1|0
  • ya yapmayın allah aşkına. kızlık zarı zarar gören bişeydir evet. kanama olabilir lakin bozuldu diyemezsin. çünkü gayet iç kısımdadır yaklaşık3-4 cm kadar. 4 cm diyoruz çünkü onun zarar görmesi için minimum1.2 santim içeriye esnemesi gereklidir.

0|0
    0|0
  • hayır bozulmamış kızlığın. sadece zedelenmiş rahat olabilisin.

0|0
    0|0
  • Anlatırsan adam cahil değilse sorun yok

0|0
    0|0
  • Bozulmadi :)

0|0
    0|0
  • Yırtıldıysa diktirirsin zor iş değil.

1|0
    0|0
  • Jinekoloğa gidiyordun muayane oluyorsun o kadar

0|0
    0|0
    • Anlasılır mı

• Ya sen git jinekoloğa göster aklında korku varsa 5 sn yede bakıyorlar zar sağlammı diyemi diye ama sanmam ya hala zarın duruyordur

Kızlar Ne Diyor 3

• Zedelenme olmustur olduysa bile. Öyle hemen bozulcak bişey değil o.

1|0
    0|0
  • 5 cm içine bişey girmediyse yırtılmamıştır diye düşünüyorum bu kadar sorunsa bir doktora görün diktir.

0|0
    0|0
  • tatlim iliskiye girmedigin yine anlasilir sonucta penis girmemis en fazla orda zedelenme vardir yani kizliginda bir sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...