Kızlar, hangi ilacı önerirsiniz?

Regl haftasındaki ağrılara, mide bulantısına, halsizliğe ve kusmaya karşı etkili, yan etkisi olmayan ve mümkünse kesin çözümlü bir ilaç öneriniz var mı? (Sevgilim için soruyorum yanlış anlaşılmasın)

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Çok sancılı geçmiyosa Arveles
    Çok sancılı geçiyosa ponstan forte

0|1
    0|0
    • Majezik sakın kullanmasın mideyi berbat ediyor çok zararlı bir ilaç

Kızlar Ne Diyor 7

• ben ne varsa ama advil iyidi

0|1
    0|0
  • mide rahatlamasi icin gaviscon onerebilirim bana iyi gelmisti.. onun disin regl agrisi icin agri kesici kullanabilir fakat agri kesiciler regli kesiyor diye duymustum.. halsizligi icin dinlenmesi lazim bir de sekeri dusmus olabilir

0|0
    0|0
    • Regl sağlıklı bir şekilde olsun, ama ağrıları fazla olmasın istiyor. İlaç kullanacak ama regl kestiği için kullanmak istemiyor mecbur çekiyor acıyı. En azından regl kesmeyen ağrıyı biraz olsun hafifleten ilaç öneriniz varsa makbule geçer 😊

• o zaman ilac yerine orayi sicak tutmasini soyleyin. cunku sicak agriyi azaltmada bire bir.. gerek battaniye ile ortsun bacaklarini falan.. gerekse fon makinesini de tutabilir.. saka yapmiyorum beni rahatlatmisti

• Ağrı için Etol Fort. bulantı lar için de metpamit

0|0
    0|0
  • Parol ya da majezik olabilir herkesin midesi farklıdır ve bol bol sıcak tutsun kendini bunlar uyku yapıyo uyuyunca da rahatlıyosun.

0|0
    0|0
  • arkadaşım senin anlattığın regl değil gebelik ya da ben kız değilim beniö bildiğim bir karın ağrısı bel ağrısı olur tatlı krizi olur simir olur öyle mise bulantısı baş dönmesi olmaz

0|0
    0|0
    • Ne hamilesi ya kız bakire. Regl olduğunda yağlı yeyince kusuyor, midesi bulanıyor. Özel günlerde böyle sadece. Normal günlerde sorunu yok.

• sakin dostum bişey demedim o zaman yağlı yemesin ayaklarını üşütmesin öyle hemen ilaç almasın bir yürüsün temiz hava alsın regl günlerinde uyuyabiliyosa uyusun eğer çok şiddetliyse bir kadın doğuma görünsün allah korusun farklı bişey bile çıkabilir

• majezik ilaç iyi gelir ağrılarına sıcak su torbası tutsun karnına ayaklarını sıcak tutsun

0|1
    1|0
    • Majezik kullanma diyen arkadaşlar var, kişiden kişiye değişiyor mu etkisi? Kızı iyi edecem derken hep kötü etmeyeyim

• bana iyi geliyor ilaç için başka bir fikrim yok ama dediğim gibi ayaklarını sıcak tutsun karnına sıcak su torbası koysun

• Teşekkürler

• Parol agri kesici oldukca ise yariyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...