Dışardaki veya kerhanedeki hayat kadınlarıyla?

Dışardaki veya kerhanedeki hayat kadınlarıyla ilişki yaşıyıp cinsel hastalıklardan kapan varmı? kondomu sevmiyorum türkiyedede gitmek istiyorm ama hastalık kaparım diye gitmiyorum?

Güncellemeler:
?;?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• kaparsın tabi gitme

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamadım ben hayat kadınıyla ilişki.. Ancak tek gecelik çok yaşadım.. Yani sonuçta condom önemli.. temiz olduğuna inanmadığın kişilerle ilişki yaşayıp riske atma kendini.. eğer hayat kadını ile birlikte olacaksan kullanmalısın. yanit anımadığın biriyle düüşürken kullanmalısın dotum sağlık önemli 30 dk lık zevk için sağlığını ihmal etme

0|0
    0|0
    • gecelik de bulurumda tanıdık olmaz ki böyle işlerde zor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• devletin genelevine gidersen hastalık kapma şansın yok denicek kadar az fakat prezervatifsiz yaptırmazlar aklında olsun

0|0
    0|0
  • kardeşim gitme tabi ya resmen pislik yuvası oralar leş gibi insanlar o kadınlar insanlıktan çıkmış devlet dairesi gibi sabah 8 akşam 5 karılar durmadan çarpışıyo

0|0
    0|0
    • devlet dairesinde bakım yapılmıyo mu hastalıklı olma ihtimalleri var mı yani

• hayat kadınlarında seks işçileri de hastalık riski vardır genelevler nekadar sağlık kotrolü olsun hastalık riski var
    cinsel yolla bulaşan hastalıklar
    frengi sifiliz
    bel soğukluğu
    hiv aids
    hepatit
    hepatit b
    hepatit c
    hpv -genital siğil
    herpes genital uçuk

0|1
    0|0
Yükleniyor...