Yardım eder mısınız?

Arkadaşlar ben mast falan yapmadım hiç canım istemedi bilmiyorum da gerci 19 yaşındayım sevgilimle aşırı bir yakinlasmamiz da olmadı bugüne kadar buradaki kızlar yapıyor imiş acaba bende mi bir sorun var

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynı bende öyleyim burdakiler ne kadar abartıyor anasını satayım ya herkes mast yapar sevgilisiyle yakınlasır diye bir kural var sanki 😒
    Sorun yok takma yani

1|0
    0|0
    • Tek değilmişim sukur :)

• Yakınlasmadan erkileniyor ve mast yapmıyorsun öyle mi

• Mastın ne olduğunu bu sitede öğrendim girmesem öğrenmicektim var sen hesap et 😁

Erkekler Ne Diyor 8

• Artık türk kezbanları izlediği şeylerden duyduğu gördüğü şeylerden etkilenip geçiyor odaya marifet gibi kendini inletiyor. Bunun bir tık ötesi oros*pular. Edebinizle oturun evde, evlenince kocanız nereyi isterseniz parmaklar emin olun. (Sözüm sana değil meclisten dışarı)

1|0
    0|0
    • Ustume almdm ztn haklisin bnce

• Olur ama burada değil

1|0
    0|0
  • aman aman başlarsan bırakamazsın bağılılık yapar sen bakma burdaki kızlara :)

1|0
    0|0
  • Ohooo burdaki kızlar bir fena bro. Ben bile korkuyorum bazen beni mikecekler diye

1|0
    0|0
  • bilmem öyle diyorlar ilginc geliyor nasıl hiç yapmaz insan :D

0|0
    0|0
  • Dikkatli yaparsan bişey olmaz hoşuma gider rahatlarsın

0|0
    0|0
  • sorun yk ogrenmemissin o kadar aceleye gerekte yok

1|0
    0|0
  • Yalan söylüyorsun.

0|0
    0|0
    • Niçin yalan soyleyyim?

• Dünya yarilsa sana kimse inanmaz, bunu o aklina sok derim, senin sevgili dediğin nasıl birşey oluyor bizi bir aydinlatir mısın?

• Nasil oluyor da demek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...