Ben Sünnet Olmadım Ailevi Nedenlerden Dolayı Sünnet Olmazsam Cehenneme Mi Gidiyorum Haram mı?

Yani 16-17 cm bişi kalınlığıda hesap edersek artık kesilecek parça baya büyük sünnet olsam baya acıtır ve bunun utangaçlığı da var diye düşünyrm nası yapsam bilemedim şimdi.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• eğer vicdanen istiyorsan ol tabiki

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adı üzerinde "Sünnet" yani farz değil. Yaparsan iyi olur, yapmazsan sorun değil. :)

0|1
    0|0
    • Bilmiyorm babam namazların kabul olmuyor geldin 20 yaşına artık sünnet ol diyor. bende hem tırsyıroum hem de utanıyorm

• Tercih senin. :)
      Bence de garantiya al.

• Kim bilir ne can yakar abi 5 yaşında ki çocugun videosunu izledm kanlar fışkırdı onda benm ki onunkundan bir hayli daha büyük olacağı için benm ki dahada acır :/ :D https://www.youtube.com/watch?v=Uzsj1iFNzCQ

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• sünnet her ne kadar dini gibi görünse ve kuran da yer alsada aslında tamamen bilimsel birşeydir penisinin pembe kısmı muhtemelen sürekli ıslaktır bu ıslaklığın sebeği ne kadar sallarsan salla son damla damlar dona misali penisinden kaçan extra hallenme suyu ve bol miktardada kaçak idrardır haliyle bir bakteri durumu söz konusu dur mümkün mertede temiz tutmaya ve sünnet olmaya çalış bu duyulursa evleniceğin kızın ailesi çok ciddi problemlerde çıkarabilirler sünnet sağlık açısından gerekli bir cerrahi müdahaledir.

0|0
    0|0
  • olma. temiz tut

0|0
    0|0
  • Kesilecek parca penis degil, cevresindeki fazlalik deri..

Olsan sagligin icin cok iyi olur, en azindan sunu bil, sünnetli erkeklerde penis kanseri olmuyor..

0|0
    0|0
  • len denyo! sünneti alt etme bari ! karı kıza manipülasyon yapıyon 3 kağıtçı hergele

0|0
    0|0
    • Sünnetli değilim ne yapabilrm ailemin suçu

• Aİlen neden sünnet ettirmedi ki. Sünnet olmanın yaşı yok usta korkuyorsan bayıltarakta yaparlar orası sorun değil.

1|0
    0|0
    • Aileme en çok kızdığım nokta bu zaten niye yapmadılar ki zamanında. Korkudan çok utanıyorum ben.

• bayıltırsalar daha çok belli olur sünnet olmam felan.

• Tüm dünya oluyor artık. sende kestir gitsin : ) bişi olmaz :d

0|1
    0|0
    • biraderim küçücük 5 yaşındaki çocugun şeyini kesmekle 20 yaşındaki kazık kadar herfiin şeyini kesmek aynı şey değildir heralde kim bilr nasıl canm yanar ayıca utanıyorm Walla.

• Ciddi misin dalga mı geçiyorsn böyleyse süper birşey 2 defa gidiyorsam çaktırmadan kestirip çaktırmadan pansumanı çıkartmaya gitmekle halledebilrm.

• ben sünnet olurken kan bile olmadı :D dikiş bile atmadılar :D düşün yani :D bu 10 sene önce olan bişi :D yalnız bir hafta yatman lazım :D

Yükleniyor...