Kızlar, Bikini bölgesindeki sivilce, sivilce yaraları ve sonrasında kalan lekelerden nasıl kurtulabilirim?

Kızlar sorunum şu. Bikini bölgemde çok fazla kıl kökü iltihabı oluyor kıllar sıvılceleşiyor. Yara oluyor kanıyor. Ve sonunda etrafı kararmıs sekilde lekeler kalıyor. Bunun çözümün bulmam lazım kendimi çok kötü hissediyorum :( lütfen?

Güncellemeler:
ov shit :D yalnız erkekler yapmısım

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• Kıl Kökü İltihabının Belirtileri Nelerdir?

Kıl kökü iltihabının en yaygın belirtisi küçük küçük sivilcelerdir. Sivilcelerin çevresi kaşınır ve kaşınan bölgede zaman içinde döküntüler meydana gelir.
    Deride hafif bir kızarıklık oluşabilir. Pembeye çalan bu kızarıklık ciltte hassasiyet yaratır.
    Şişkinlik zamanla yayılmaya başlar. İlk zamanlar küçük bir alanı etkileyen kızarıklık zaman ilerledikçe geniş bir alana yayılır. (şişkinlik her zaman yayılma özelliği göstermez. Bu, bazı durumlarda karşılaşılan bir bulgudur.)
    İrinli kesecikler bu rahatsızlıkta sık görülen bulgulardır.
    Her zaman olmamakla beraber sivilcenin üst kısmı kabuk bağlayabilir.
    İleri boyutta olan kıl kökü iltihaplanması ağrı ve sızıya neden olabilmektedir.
    Kıl Kökü İltibının Tedavisi

Kimi durumlar, müdahale gerektirmeden kendi kendine geçebilir. Enfeksiyon yayılmamışsa sorunlu bölge antibakteriyel sabunlarla güzelce temizlenerek iyice kurulanmalıdır. Mümkünse kağıt havlu kullanmak en sağlıklısı olacaktır.
    İltihabın yayıldığı durumlarda ise basit bir krem ya da merhem tedavi sürecinde destek sağlayacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• canım benim soruyu kızlara sormuşsun yalnız sadece erkekleri etiketlemişsin ;)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın ilişkiden önce okşaya okşaya patlatsın onları ön sevişme niyetine.

0|0
    0|0
  • Aferin iç

0|0
    0|0
  • Sivilce patlatmasını severim ben çokda güzel patlatırım 😊😊😊

0|0
    0|0
  • bukonu bizi bağlamaz biz erkekiz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağdanın ve jiletin yanlış uygulanmasından kaynaklı çıkış problemi yaşıyorsun sanırım. Netten nasıl alınması gerektiğine bak ve o şekilde al. Kuaförde aldırıyorsan dikkat etsin söylede.

0|0
    0|0
  • Ayni durum bende de var

0|0
    0|0
Yükleniyor...