26 yaşında hala bakire olmak?

26 yaşındayım hala bakireyim. bu kötümü? özellikle bayan yorumu istiyorum

0|0
1629

En İyi Erkek Görüşü

• Bence evlenmeden cinsel ilişkiye girmemen bir erdem.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• ablam şuan baştacısın Allah gönlüne göre versin

3|1
    1|0
  • tam anlamıyla bakireysen hiç te garip değil

4|1
    0|0
  • Bakire isen üzülme en doğrusu bu ve kendini ilkine saklamanı tavsiye ederim.

3|1
    0|0
  • olması gereken sey bugun garıp olarak mı algılanıyor? aman allahım zaman ne cabuk degısmıs

3|1
    0|0
  • neden kötü olsun ki, bu senin kendi tercih meselen, eğer bugüne kadar gerçekten isteseydin bekaretini birine teslim etmeyi bugün bu soruyu sormazdın... bunda kötü bir yan yok, bence bunu kafanda soru işareti ile bile süsleme...

1|0
    0|0
  • Çok iyi bizce.

1|0
    0|0
  • iyi ki bayan yorumu istemişsin :)

2|0
    0|0
  • Gayet güzel onur verici birşey

2|0
    1|0
  • bence güzel hoş bişey ama suda var bi kız bakire olmayınca kötü olmuyo bunuda bil bence ama bakire olman hoş bence.

1|0
    0|0
  • bu durum normal yada anormal diye algılanamz yada düşünülemezki isteyen yaşar isteyen bekler bu bir tercihtir ...sen böyle tercih etmişssindir buda gayet normal bir şey ..

1|0
    0|0
  • gayet normal ne var ki bunda

1|1
    0|0
  • Bende 26 yaşında yaşında bakirim seni en iyi anlayabilecek kişilerden biriyim diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bence çok kötü hayatının en güzel günlerini boş geçiriyorsun.hazır gençken bolca yapmak lazım bu işi ileride yeteri kadar iyi olmaz :) 26 yaşına kadar nedir ya tabi dini inancın yüzündense bilemem

1|0
    2|1
  • ben de hala bakirim sıkıntı ne? kötü mü kendini sevdiğine saklamak.

2|0
    0|0
  • helal olsun sana mükemmel bence , Aşk yaşıyacagın insan çok şanslı

1|0
    0|0
  • önmli olan bence bunu gercekten sen istedigin içinmi kaldın yoksa bu gune kadararki hayında sennle olmak istemeyen oldugu içinmi böle bunun kararını sen vereceksin

0|0
    1|0
  • nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa bunun iyiside senin kötüsüde senin buraya göre mi bozacaksın bakireliğini ..

ayrıca 26 yaşındaysan neden 18-24 yaş arası yazıyor burda

0|0
    1|0
  • çok çok iyi evlenmeyi bekle kendini eşine sakla o da bakir olursa ii olur

1|0
    0|0
  • Niye kötü olsun? Hayat senin, vücut senin, tarz senin. nasıl istiyorsan öyle yaşamalısın ama büyük bir zevkten de mahrumsun.

0|0
    2|0
  • bende bakireyim kötü mü orasını bilmiyorum ben de

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 16

• neden kotu oılsun ki ? senın düşünce tarzın bakire olmanı gerektirmiş ve oylesın bunu bir kötülüğü yok

2|4
    1|1
  • tb ederim bu yşna kadr bekleyebildiğin için

2|5
    0|2
  • Ya ruhun o ne durumda o ne kadar masum?

5|2
    4|2
  • kötü derseler koşum sevişirmisin yoksa :P tabiki güzel birşey

3|1
    0|0
  • Ya tamamen tercih meselesi. Bende 20 yasindayim. Hani hu yasta yapilmasi zorunlu bisey denemez. Ama su bakimdan bakarsan bana gore sevismis sevismmis bi icine girmemis oda bakire degildir yaaani:D

1|0
    0|0
  • bence kötü bir şey değil,yapma da zaten.

2|0
    0|0
  • Senin tercihin bu yönde neden kötü olsun ki ?

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • kötü

0|1
    3|2
  • niye kötü olsun ki, doğru insanla doğru şekilde yaşanmalı bu tarz olaylarda aceleci olmak bir ömürünü mahvedecek şeylere sebep olabilir.

2|1
    0|0
  • tabiki normal değil.. iyi dayanmıssın

0|1
    5|6
  • bu kötümü ? pardon 16 yaşta s*kilenler daha mı iyi ? evlendiğinde yaşarsın nasıl böyle düşünüyorsun anlamıyorum

4|7
    4|0
  • Gayet normal sanki 50 yaşındasın gayet normal.Nelere canınızı sıkıyorsunuz

2|5
    1|1
  • neden kötü olsun ki. bekar bir kız için bakire olmak çok güzel tabi ki.

bozulmuş olanlar gittikçe kirleniyor malesef.

2|6
    1|1
  • hayır neden kötü olsun ki senin tercihin ne zaman kendini hazır hissedersen güvendiğin biri olur o zaman yaparsın. olumsuz düşünme

3|3
    0|3
  • Kötü desem gidip sevişecek misin?

4|7
    1|1
Yükleniyor...