Sizle sikilmadan dedikodu yapan, moda konusuna merakli ama gay olmayan erkek... ne dersiniz kizlar?

gay degil ama heteroseksuel... evet ne dersiniz hoslanirmisiniz

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar için yeterince kız arkadaşım var :D gerek yok bence..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• belki önyargı ama ona sadece arkadaş gözüyle bakabilirim sanırım

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak iidirde yani cık olmaz ...gay olmasada içten gay gibi olduğunu düşünür insan

0|0
    0|0
  • Kızlardan çok mağazalarda vakit geçiren erkekleri sevmem bu konu da oturup sohbet edeni severmiyim sence.

0|1
    0|1
    • sen konusuyosan cevap veriyosa ve bu kadar sey bildigi icin soguyosan sende sorun.

• fak off

• Birisi sen arkama geç zarar gormeni istemiyorum.@Lan soran delikanliysan gizli kullanici hesabindan çık sana o fak offu kilcigiyla yediriyim

• cık istemem

0|0
    0|0
  • çok itici ya ben sevmiyorum öyle erkekleri

0|1
    0|0
  • kanka olurum:D

0|0
    0|0
  • Çok severiiim birçok yakın arkadaşım öyle gayette erkekler gayliklerini falan hiç görmedim

0|0
    0|0
  • ıyy çok itici ben modAYA TAKILMIYORUM.

0|0
    0|0
  • benim var böyle bi tane. her gün kıyafetime ojeme saçıma başıma yorum yapar. beraber saatlerce dedikodu yaparız okulda kim ne giymiş onu konuşuruz ama gay değil. güzel oluyor ya seviyorum o çocuğu cidden :)

0|0
    0|0
  • hayır. arkadaş olarak güzel olur ama öyle diğer türlü hoşlanmam.

0|0
    0|1
  • yok ya hoşlanmam ikide bir kıyafetime karışır rüküşmüyüm neyim hemen anlar istemem :D

0|1
    0|0
  • Bu konuşmalar bana hitap etmediği için sevmem sıkılırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kimse sevmez dedikodu yapan erkeği erkek erkek gibi olmalı karı gibi dedikodu yapmaz erkek

0|0
    0|0
  • En uyuz olduğum tip :)

0|0
    0|0
    • hayır gay olsa bşy demem kendi seçimi ama böyle ne olduğu belli olmaylara gıcık kaparım :)

• Kadınlar mum ışığında tokatlanmak ister :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...