Feminen olan, ama gay olmayan bir erkek... ne dersiniz kizlar?

ostrojeni yuksek olmasi, pembe giymesi, kiritmasi, vb.. penisten hoslanacagi yada vajinadan hoslanmayacagi anlamina gelmez. bunlar onyargi.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• moda tasarımcı bir arkadaşım vardı. tam tarif ettiğin gibi biriydi. kızlarla arası da iyiydi. erkeklerle sevgili gibi bir muhabbeti hiç olmadı.

bizim kültürümüzde erkeksi özellikleri baskın erkekler daha tercih edilir ancak bu erkekler kadınları pek çok konuda anlayamıyorlar oysa kadınsı yönleri gelişmiş bir erkek kadınları çok daha iyi anlayabiliyor. aslında bu özellik kadınları pek çok yönden mutlu edebilecekken kadınların tercihleri arasına girmesi pek söz konusu olmuyor. kısaca bizim kültürde gideri pek yok, küçük bir zümrenin tercih listesindesin.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• hacı bu saydığın ozelliklerdeki erkek gay bile olamaz :)

0|1
    0|1
  • açıkçası erkek dediğin sert olacak biraz kıvırtmamalı yani.

0|3
    0|1
  • yok sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • e güzel olur popo ellemeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • ben seviyorum. Hafiften ruj da sürsün ^^

0|2
    0|0
    • ay hadi tanisalim ^^

• vucut killarim sarardi. duygularim daha cok ortaya cikti. eskisi gibi vahsi bir magara ayisi degilim artik. hem vucudumda yag dagilimi da degisti.

• Ostrojen takviyesinin sebebini anlayamadim :) ama her turlu gider ^^

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayler kadınsılığı sevmez nefret eder . Dışarıda bir erkeğin gay olup olmadığını iç Dünya'sına girmeden anlayamazsın . Hetero bir erkekten farksızdır tavırları . Travestilik kadınsılıkla erkeklik arasında sıkışıp kalmıştır o büyük ihtimal .

0|0
    0|0
  • istersen 10 kere - le ama... Kızların hoşlanıcağını sanmıyorum. Bence penislerle aranı iyi tutöaya bak. Ehü ehü

0|1
    0|0
  • he canım he

0|0
    0|0
  • oglum sen labunyasın daha neyın hesabını yapıyorsun ya...

0|1
    0|0
    • erkekten hoslanmiyorum. nokta. bu kadar basit.

Yükleniyor...