Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalınabilir mi?

arkadaşlar ben normalde düzenli olarak doğum kontrol hapı kullanıyorum bu ay çok azadet oldum ve göbeğim şişmiş bi de kilo almış gören hamilemisin diye sorup duruyor sizce hamile kalma ihtimalim var mı çokkk korkuyorum yaaa acil cevap yazın...:(

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• ablam her hangi bir cinsel ilişki yaşamadıysan olma ihtimali yok ama sen gene bir doktora görün ne olur ne olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• tek çizgi iki çizgi felan kontrol çubukları var sanırım, taxi filminden görmüştüm, onla bir bak derim.

0|0
    0|0
  • % 1-3 lük ıhtımalı varmış o yuzden doktora görunsen iyi olur duzenlı olarak kullanıyorsan duzenlı olrak ılişkıye gırıyorsun demektır.. düzenın bozulmadan doktorrrr :)

0|1
    0|0
  • Su an yasadıgın durumun hezeyanıyla hangi dewirde yasadıgını ve sordugun seyin cevabının alınması gereken yerin burası olmadıgını goremiyorsun.En iyisi kimden hamile akldıgını dusunuyorsan ona sor :Pp

0|1
    0|1
  • Doğum kontrol hapları hormonları çok etkiler. Ondan olabilir, farklı bir yan etki yapmıştır belki ama her ihtimale karşılık bir test al eczaneden.

0|0
    0|0
  • çok düşük bir ihtimal olsa da o hapların yinede kalma ihtimalin var ;) adını fatih koyarmısın :D

0|1
    0|0
  • Gozun aydin hamile degilsin.

0|0
    0|0
  • evlı değilsen yorum atan arkadaşa katılıyorm:...

0|1
    0|2
  • Neden korkuyorsun bebegin olur istee

0|0
    0|0
  • haydar dümene mail at.

0|0
    0|0
  • bence psikolojiktir o kadar doğum hapından sonra hamile kalıyorsan helal olsun o erkeğe.

0|0
    0|0
  • Adet olmuşsun ışte daha ne? Kanama mi az geldi yoksa normalden az mi sürdü? Öyle hemen karın falan şişmez ablacım napıyosun :D

üstüne görme diyecemde hem hap kullanıyorsun hem üstüne görme, ihtimal olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • evli değilsen inşallah hamile kalmıssınıdr mendebur seni hahaha

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 5

• göbeğin şişti canım doğum kontrol hapı ödem yapar ve eğer kafana göre test yaptırmadan hap kullanıyorsan zararlı göbeğin şişse o hamilelik zaten kürtaj zamanını aşmıştır olsanda aldıramazsın ama büyük ihtimal ödem yapmış

0|0
    0|0
  • ilaç etkisinden olablir ama Allah tan olur olur

0|0
    0|0
  • bi test yapsana için rahatlasın burda kim bilsin

0|1
    0|0
  • evli değlsen inşallaaahhh hamile kalmışındıırr aminnn

0|1
    4|1
    • ne nasıl bır beddua :)

• bu tarz bi dua eksileyenler inş szde yaptğnz zina snucu hamile kalrsınızda kürtajda olamayın doğurun sizi hamile bırakanda evlenmesin emi :D ohhhh

• ya canım aynı şeyi bende yaşıyorum adet düzensizliğim var bazen erken bazen geç oluyorum en son 1 hafta önce oldum 3 gün sürdü 1. gün çok geldi 2. gün orta 3. gün az sonra bitti göbeğim şişmişti ve 1 kilo almışım kasıklarımada ağrı giriyor korkuyorum :(

0|0
    0|1
Yükleniyor...