Sorum kızlık zarı diktirmek isteyenlere...

Kızlık zarı çokta önemli değil benim için kız olması yada olmaması önemli değil dürüst olsun yeter.

Kızlık zarını diktirip birilerini kolay, yaptığın aldatma bir gün sanada farklı bir şekilde yapılacak.

Ruhunuzdaki zarı ne kadara ve nerde diktireceksiniz merak ettim?

İnsan yaptığının karşılığını görmeden ölmezmiş...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• diktirmicem acık acık soylerim işine gelirse kandırmam korkarımmm..illa gunu birinde cıkar yalan

0|2
    0|0
    • Bravo delikanlı kızsın, Bilecekse o halde neden diktiresinki?

• yaniii kız olan afedersinde arkası otoban gibi insanlar var..

• Aynen...

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlık zarı diktirilmesini onaylıyorum ama töre cinayetlerinde, namus cinayetlerinde. Bu şekilde hayatı kurtulan bi çok tecavüz mağduru kız var. Türkiye burası yani her şey zevkten olmuyo. Onun dışında kaybetme korkusundan yaptırılıyodur öğrenirse beni bırakır gibi.

0|1
    0|0
    • tecavüz falan tamamda öğrenirse bırakır kısmına kıl oluyorum şahsen

• Erkekte aynı dürüstlükte olmalı ciddi birşey düşünüyorsam açık açık söylerim böyle böyle ama geçmiş geçmişte kalsın önümüze bakalım beraberken dürüst ve sadıksak sıkıntı olmamalı...

• kazayla bozulanlar diktiriyo diye duydum ama ne gerek var madem ilişkiye girmedin kazayla olduğunu söylersin diktirmek nie anlamıom :S

0|2
    0|0
    • Bizim akrabalardan birinin çocuğu 5 yaşındayken kazayla yırtıldı kıza 19 yaşına geldiğinde söylendi bunu büyükler biliyordu ama kıza cahillik etmesin diye söylemediler kız nişanlandı nişanlısıda biliyor mutlular 1 hafta sonra düğünleri var önemli olan dürüstlük...

Erkekler Ne Diyor 2

• benim için önemli hocam hem merak etme kızlıgı bozdurmak eskide kaldı artık anal oral moda şahsen duvarlardan her gece oral anal yapanların sesleri geliyor nasıl anlıyorsun deme emin ol anlşılıyor şahsen nefret ediyorum kadınlARDAN SOGUDUM :)

0|1
    0|0
    • Sonuçta onlarda tek başına yapmıyor bunu yapanda bir erkek insan olarak kendimize yapılmasını istemediğimiz birşeyi başkasına yaşatırsak bir gün kendimizde yaşarız kız erkek farketmez çalma kimsenin tahta kapısını çalarlar çelik kapını Ata sözleri boşa değil...

• anlatamadım hocam ama neyse sagol :)

• helal kardeşim güzel izzah etmişsin bastım artıyı :)

• insanlarımız hep biçimci ruhen olan yıkımı kimse düşünmüyor.

eğer ruhen herşeyi silmişse sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...