Ne yapım bilemedim?

Arkadaşlar 3 ay sonra düğünüm olacak çocuk şimdilik istemiyorum ama etrafmdakilerden tepkiler aldım korunur isek sorun olabileceği ilerde olmicani söylüyor lar Size sormak istedim Sizce ne yapmalıyım yardımci olursanız sevinirim

Güncellemeler:
Kızlık bozulduğunda sperm islatmali diye duydum yoksa kururmuş yumurtalıklar bu konuda bilginiz var mi

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurta kurumasımı kızlık bozulunca ahahha hangi cahil dedi onu sana büssürü insan vsr ilk gece prezervatifle yapan inanma öyle şeylere sen git korun ilk zamandan hamile kalıp evliliği bitirme

1|1
    0|0
    • Bende yeni duydum onu ve buradaki herkes öyle birşey olmicani dusunuyor

• En yakın zamanda kadindoguma gidip soracagim intrnt biraz arastirim dedim ama bulamadım ne tarafıyla gulecekse Gülsün artık npim içim rahat etsin :)

• Ahhaah git sor madem :)

En İyi Kız Görüşü

• Uzun yıllar hapla korunma halinde yumurtalıkların tembelleştiğini duydum. Ben 2 sene kadar hap kullanmıştım, sonra başka yöntemleri kullandık. 7 sene sonra çocuk yapalım dedik, ilk ay hamile kaldım. İkincisi zaten sürpriz oldu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Doğum kontrol hapları çok ağır kimyasallardır bir sene kullanırsın bırakırsın ama vücudundan tam olarak temizlenmesi 7-8 yılı bulur. Daha basit çözümlere gitmelisiniz prezervatif gibi veya en kötü ihtimalle dışarı boşalır çocuk. Başka yöntemle de var tabi mesela spiral taktırmak ama tavsiye etmem onun risklerinden doğrudan çocuk etkileniyor.

1|0
    0|0
  • Senin gözünü korkutmuşlar ilk iki yıl çocuk yapmayın
    Bunun iki nedeni var birincisi birbirinizi tanıyın hemen çocuk yapıyorlar sonra daha kadın hamileyken kavga gürültü ayrılıyorlar olan çocuğa oluyor
    İkincisi cinsel anlamda birbirinizin biraz tadını çıkartın

1|0
    0|0
    • Bende evliligim bir otursun alisayimbi diyorum fakat o bunu kabul etmiyor

• Eğer 30 yıl falan yapmayı düşünmüyorsan haklılar o yaştan sonra olmaz onun dışında bir şey olmaz.

1|0
    0|0
  • Evlilik kararını gözden geçir derim. Eşine çocuk vermek istemeyen kadın evliliğe hazır değildir ya da sevmiyordur. Her iki durumda da evlenmek doğru olmayabilir.

1|0
    1|0
    • Evlilik sadece çocuk yapmak mı?

• @Dengdigidengdengg
      Kesinlikle. Evlilik çocuklara analı babalı bir yuva vermek için olmalı yoksa bir sürü abuk subuk şeyle uğraşmaya, çilesine deymez.
      Tabi bazıları hayatını beleşe getirmek için evlenirler. Bazıları da eş hizmetçiden daha ucuza geldiği için. Çocuksuz evlilik bu ikisinden biri veya her ikisi bir arada.
      Sonra duymadım, bana kimse söylemedi, haberim yoktu falan filan olmasın yani.
      Saygılar ))

• Evliliğe hazrm anne olmak için erken

• Şaşırmış bu millet abuk sabuk laflara inanma.
    Operasyonel bir şekilde işlem yaptırmadığın sürece problem yaşamazsın daha sonra. Prezervatif / doğum kontrol hapı vs kullanabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • Oyle yapicam umarım bir sorun yasamayiz tsklr

• Bence korunmayın senin kullanacağın sonuçta hap =ilaç vücudun dengesini bozacaktır (bozmalı ki çocuk olmasın) bende zararlı olduğu görüşündeyim. En iyi yöntem içine boşalmayacak çekecek kendini o anda... En sağlamı bu

1|0
    0|0
    • Peki bu korunma ne kadar sürmeli Sizce

• Şubatta 19

• O tarihe kadar dikkatli olsun boşalmasın içine boşalacagı an çekmeli kendini şubattan sonra hemen çocuk istiyorsan yumurtlama döneminde sağlıklı bir şekilde ilişkiye girin öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenleri iyice öğrenin

• bakma sen onlara seni kandırmışlar

1|0
    0|0
  • ılk 2 yılın sonlarına dogru cocuk sahbı ol

1|0
    0|0
  • Denemeden belli olmaz

1|0
    0|0
  • Güncelleme de yazdığım şeyi ilk defa duyyorum. Doğru olduğunu sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • bunu evleneceğin kişi ile konuşman daha mantıklı

1|0
    0|0
  • En iyisi 2 sene çocuk yapmayın sakin

1|0
    0|0
  • Yok daa neler

1|0
    0|0
  • hiç alakası yok. sağlıklı bir bayansanız ilerde çocuk yapabilirsiniz. size tavsiyem 2-3 yıl sonra çocuk yapmanızı öneririm.

1|0
    0|0
  • Ne yapacağını bilmiyorsan, çocuk yap en iyisi boşver.
    Erkenden yap çıksın aradan.

1|0
    0|0
    • Çocuk şimdilik dusunmuyorum en fazla 1 yıl korunur isek bu ilerde sorun olur mu

• Zannetmiyorum sorun olacağını,

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Esin geri cekilsin hap kullanmayin hapin sakıncaları var

1|0
    1|0
  • Hap ıcme sende

1|0
    0|0
  • spiral taktır sorun olmaz gerçi diğer yöntemleri de herkes yapıyor bir sorun olmaz

1|0
    0|0
    • Korumak için tavsiye istemiyorum canım

• diğer yöntemlere göre daha sağlıklı diye biliyorum

• Implanonn sizce nasıl bilginiz var mı lutfen cevap verin

Yükleniyor...