Sizi rahatsız eden kaç üyeye küfür ederek engellediniz?

Ks de görüşünüze ters düşen, rahatsız eden, sarkıntılık eden, müstehcen ve sapıklık yapan kaç kişiyi engellediniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Listemde ki 150 kişinin hepsine çok fena küfür edip engelledim pişman mıyım hayır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sayı düşmüş "engelli" listemden demek ki üyeliklerini iptal etmişler.

265 kişilik "engelli" listesi halihazırda duruyor.
    İçinde terör örgütü sempatizanı, kibir budalaları, bildiğin düz sapık olanı, başkalarını hor göreni, millete kaba saba sözler etmeyi düstur edinmiş olanı, inançlara saygıdan çok uzak pislikler, bir de en tehlikelisi sözde düzgün görünüp tam çakal olanları var.

Yani bayağı çeşnili bir liste göründüğü gibi.
    Ayrıca şahsıma hakaretten bugüne kadar sadece bir über mod sıfatlı üyeyi engellediğimi de belirtmiş olayım...

0|1
    0|0
    • Senin ne kadar düşmanın varmış kardeşim?
      Senin düzgünlüğünü çekemeyenler olmalı.
      Eski bir üye olman da bu sayının yüksek olmasına neden olmuş olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahatsız eden olmadı tsk.

0|1
    0|0
  • Mesaj atan oluyor cevap vermiyorum ama sapik olanları engellyrm dordu bulmuştur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herhangi bir üye tarafından rahatsız edilmedim.
    Engellediğim 10 kişi var sebepleri çok farklı.
    Onlar engellemiş diye engelledim.

0|1
    0|0
    • Onlara ben de gıcık oluyorum. Güya laf sokup engelliyorlar. Görüşüne saygısı olmayan basit kişiler tarafından ben de engellendim.
      Hatta birisine, eig vermedim diye engellendim.
      Malın önde gideni.
      Meğer herkesi kafalayıp eig alıyormuş. Sonra farkettim. eig liste başı...

• kufur etmedim acz ınsan ısıdır o.. sadece kufur etmekten beter eder ve engellerım

0|1
    0|0
  • pkk sempatizanı olan, sitede tek amacı prim kovalamak olan, abazalık yapanları engelledim sadece.

0|1
    0|0
  • Kimseyi rahatsiz etmediğim halde beni engelleyenler var. Ikili dialogla altta kalınca engeli basıyorlar 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...