Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum, nerelerde var bilen var mı?

Fark eder mi sevgilim sonradan bunu . Diktirmek istiyorum . ne kadara yaparlar ?

Güncellemeler:
ben istiyorum bunu sevgilimle alakası yok .
Yaptıranınız var mıı ?

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz tecrübeli olan birisi anlayabilir. Ayrıca doktorlar tarafından da çok tavsiye edilmeyen bir yöntemdir. Kaldı ki o riski almana değmez inan. Yarın öbür gün eski kırıkların, fotoğrafların, videoların vs. ortaya çıkarsa açıklayamazsın. Ama şimdiden açıklarsan en azından adam katil olmaz :)

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• madem bunu göze alamıcaktın neden zamanında yattın başkasının altına. zarı diktirince sevgiline yaptığın ihanetten utanmayacak mısın. onu kandırdığın için dalga geçer gibi hemde onu aldattığın için utanmayacak mısın

1|7
    2|0
  • Baytar'lar ucuzdur.. dsa dsa

1|3
    1|0
  • Zar dikimi evlenmeden önce yapılıyor.

0|0
    0|0
  • terziye diktirince eskisi gibi olacak mı peki ? " ben kızım " diye " ben bakireyim" diye sevgilini kandırdığında bu durum seni tatmin edecek mi ?

konuş kendisiyle oda belki senin etinden ve sütünden faydalanmak ister.. böylelikle böyle bi' sorundan ve masraftan kurtulmuş olursunuz..

2|1
    3|1
    • edit = zaten yaptırsan bile düğününden 2 gün önce yaptırman falan gerekir..

• kalıcı olanları varmış şimdi yaptırsam da sorun değil

• Bence hiç gereği yok seni kabul eden böyle eder aga ne dir bu memleketimin derdi bir zaramı bağlı amk herşey.

3|0
    0|1
  • yahu sen baştan kaybetmişsin. hem bakire değilsin hem bundan dolayı utanıyorsun hem de sevgiline yalan söyleyip ,onu kandıracaksın. ALLAH düşmanımın başıma bile senin gibi bir kız vermesin ...

2|2
    1|1
  • dikildikten sonra sadece 2 gun dayandığını duymuştum. ne kadar doğrudur bilmem ama yine patlarsın yani diktirdiğin zara pek guvenme :s

0|0
    1|0
  • sen 10 15 zar eskitirsin evlenene kadar. kombinesini al bari

2|2
    0|0
  • Sen neredesin ilk önce onu desen.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı çokta önemli değil benim için kız olması yada olmaması önemli değil dürüst olsun yeter,

Ruhunuzdaki zarı ne kadara ve nerde diktireceksiniz merak ettim?

1|1
    0|0
  • herhangi bir hastanede bunu yaptırabilirsin. ücret konusu çok farklı olabilir. 1000 tlye de yapılır 10000 tl ye de. bir hastanede doğum 750 tl iken x bir hastanade 15000 tl oluşu gibi. telefonla bilgi alabilirsiniz, çekinecek birşey yok.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı diktirecen yaptıran varmı diye soruyosun 30 cevabın 20 si erkek gelde gülme :)

0|1
    0|0
  • bildiğim kadarıyla iline öre değişiyor, mesela ankara 1000 ile 2500 arası diye internette yazıyor ayrıca gerdekten 3 gün öncesine kadar yaptırman gerekiyormuş yani evlenmeyi bekleyceksiniz

0|0
    0|0
  • ben bi ara bunu araştırmıştım da linkini unuttum. burdan bi kız sormuştu yardımcı olmaya çalışmıştım. inanki hatırlamıyorum hangi doktor olduğunu da fiyatı 2000 tl falandı sanırım. bu arada farketmesi tek kelimeyle imkansız

1|0
    0|2
    • İmkansiz diye birsey yok. Aradan sene bile geçse adam ilişkiye girmeden evvel kadini sicak suya ( leğen icine ) oturtursa suphelenip dikisler patlar.

• Haa bide 1 sene durumu örnek zaten iliskiden 3-4 gun önce yaptirabilir sure çok uzun olamaz

• şehir efsanesi onlar yok öyle bişey

• Terzi kemale gideceksin..

0|1
    0|0
  • hayatının sonuna kadar bu sırla yaşayabileceksen sorun yok.ama evlendikten sonra çocuk oldkan sonra söylersen eşine.olan çocuğa olur.

0|0
    0|0
  • 500 ile 750 tl arasi ama yollari degisiyo 200 tl yede var.

0|0
    0|1
  • bilgim var ama vermek istemiyorum

0|0
    0|1
  • Doç.Dr.Harun Özkan a git...

0|0
    0|0
  • Jinekolog Op. Dr. Ali Şahin KALENDER , konusunda uzmandır.

0|0
    0|1
  • kredi kartına 10 taksit imkanı var

0|0
    0|0
  • seni öyle kabul edecektir bence diktirmene gerek yokki

0|0
    0|0
  • Elebette farkedicek çünkü kanaman olmayacak delüü..:) doktorların özel muayenehanelerine gitmelisin

0|0
    0|0
  • kızlık zarı diktirme kızlar için büyük nimet olsa gerek

0|0
    0|0
  • yaptırma yaa günah:(

0|0
    0|0
    • sence bu kız günah nedir bilir mi ?

• belki yorumlardan etkilenir kara kendinin günahıda sevabıda ama pişman olacak kişi onu saklardı pişman olmayan kişide diktirmez bu benim düşüncem herkesin düşüncesi kendini bağlar

• ilişkiden önce yaptırmak lazım onu.ama vajinanın durumuna göre de basarısı degişir.folloş vajinayı diktirsende anlaşılır yani

0|0
    0|0
  • sizin sokakda terzi murtaza dikiyor bir uğra geçerken

0|0
    0|0
  • farkeden farkediyor.

bir de bunu vicdanın nasıl kaldıracak?

0|0
    0|0
  • Bizim buradaki terzi dikiyormuş

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Kızlık zarı öyle aradan 2-3 ay 1-2 yıl geçince olmuyor be gülüm...İş işten geçti.Oldu olacak kırıldı nacak.O köprün üzerinden çok sular geçti.

Hem sen diktirdin Allah'ın kulunu kandırdın...Ya ALLAH (C.C.) vicdanın varmı senin

2|8
    0|0
  • Burda yazılanlara bakma sen hele leğenin içine koyunca patlıyo efsanesine hala gülüyorum orta çağ kalıntıları yaa :D Bozulduktan bi kaç sene sonra olmuyo diye bi şey de yalan, evli çocuklu kadınlar bile fantazi olsun diye yaptırabiliyo. Fiyat konusunda bi bilgim yok ama pahalıdır. İyice araştırman gerekir.

3|1
    0|0
  • Dalga geçenlere aldırma , ya dürüst ol söyle ya da özel muayenehanesi olan bir doktora git danış ...

3|1
    0|3
  • evlenmeden 2-3 gün önce oluyor 1-3 bin tl arası diye duydum. araştır nette burdan kesin sonuç bulamazsın.

1|0
    0|2
  • Erkekleri bu kadar gözünüzde büyütmüşsünüz ki onlar için yalancı ve adi olabiliyorsunuz.

Kabul eden eder, etmeyen kasımpaşa!

5|3
    1|6
  • hiç denemedim..sevmem o tür şeyleri...benle evlenmeyecek adama öyle bir tekme atarımki..kendini zar dünyasında safaride zanneder.

4|3
    0|5
  • kandırmaca iş olmaz söyle ona gerçeği

0|4
    0|0
  • pantolon değil ki bu söküldükçe diktiresin be gizli:)

0|3
    1|0
  • çinden sipariş olarak zar geliyormuş haberin olsun:))))

0|1
    0|0
  • Videolarını bi izle ondan sonra tekrar düşün derim.

0|1
    0|0
  • 1 milyar 800 arasındymış, anca doktor anlıyabiliyomuş kalıcı olan vrmş 2,3 gnluk olan vrmş netten bk derm.

0|0
    0|1
    • internet olmasa ne yapardınız acaba,diktirmesin öyle kabul edecek birçok erkek var öyle birini bulsun

Yükleniyor...