Boşaldıktan sonra isteksizlik durumu

Benim sevgilim yok sadece öyle takılmak amaçlı cinsel ilişki yaşıyorum.İlişkiye girdiğimde 10 dk içerisinde boşalıyorum ve aşırı isteksizlik geliyor karşımdaki bu durumdan rahatsız oluyor ve en erken 30 dk sonra tekrar azgınlaşıyorum.Sizce bu 30 dk süresi normalmi fazlamı?Bazı çevremdeki arkadaşlarımla muhabbet ettiğimde sürekli azgın olduklarını ve penislerinin inmediğini cinsel ilişkide isteksizleşmediklerini söylüyorlar bende kafama taktım bu durumu bende mi bi problem var?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni kandırmışlar.Bu benzinli motormu.

Sürekli penisleri kalkacak.Kalksa kalksa 2-3 ay seks yapmazlar o gün birilerini bulur seks yaparlar ozaman olur.Hergün seks yap bakalım 1.boşalmadan sonra yine duracakmı sert.

Şehir efsanlerine inanma bu kadar.İş görüyormu sen ona bak.İş hep sert kalmasında değil o sertliği nasıl kullanmanda.

Ayrıca sürekli sert olanların hap veya enerji içecekleri kullanmadığın garantisini verebilirmisin.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence tamamen duygusal. karşındakiyle aranda hiç bişey yok sevmiyorsun sonuçta o kısacık zevk anı geçtikten sonra da heves meves kalmıyo

0|2
    0|0
  • hatun sıradan birisi. sevdiğin aşık olduğun değil.

senin beynindeki düşünce , yatağa at, yap, boşal, bitti.

sebep bu

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanlardaki bu arka arkaya yapma merakı enteresan geliyor bana. Yaşadığın son derece doğal, zaten layıkıyla zevk alarak yapılması durumunda "isteksizlik" olmaz çünkü beyinde pozitif düşünce olur. Sanırsam keyif almıyorsunuz ya da alsanız da "kafanıza performansı taktığınız" için bir endişe ve pişmanlık yüklediğiniz için isteksiz oluyorsunuz. Örnekleyeylim. Harika bir biftek-şarap ve salatadan oluşan yemek yedikten sonra "bir tabak daha yemek için isteksizim, bir arkadaşım üst üste 2 biftek yiyor" der misiniz?

0|1
    0|0
  • aslında 15-20 dakika beklemek normaldir..ama 30 dakikada fazla bir süre değil.bende de aynı durum..bende yarım saat falan bekliyorum..şayet partnerin çok güzelse ve fiziğide çok iyiyse 10 dakikaya kadar da inebilir bu süre bence..yani birazcıkta partnerinin etkisi olabiir

0|1
    0|0
Yükleniyor...