Kızlar, adet kaç gün sürüyo kan sürekli geliyo mu bilmiyorum anlatirmisiniz bana?

Hiç sevgilim olmadi kiz arkadaşlarimda olmadi.. iki kiz kardeşim vardi evlendiler ne gibi acilar çekmiştir merak ediyor ve üzülüyorum

Güncellemeler:
Neden kimse yazmiyo
Kizlar neden söylemiyosunuz devlet sirri mi

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• 28-30 günde bir oluyoruz her ay genelde normali 28 günde bir ama bazen vücutsal olarak gecikebiliyo bir kaç gün erken ya da gec gelebiliyor bazen , 3-6 gün arası sürer kimi kızın üç kiminin 5 en fazla 10 gün süren vardır benimki 6 gün sürüyor ilk üç gün pedleri dolduruyor baya akar sonra kesilir minik minik gelir sonra biter ayrıca o dönemlere yaklaştığında istek artar vücut tembelleşir hassaslaşır kırılgan naif olursun sancılanırsın, adet olunca oran uyuşur acır zor yani doğru düzgün yatamazsın dışarı taşabilir ilk üç günü sık sık kontrol etmelisin böyle aksi oluruz sinirli oluruz duygusal oluruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3-10 gün gibi sürüyo değişiyor. 28 günlük döngüsü var. İlk gün az, ikinc gün çok.. Sona doğru azalıyor.

0|1
    0|0
  • benim 6 gün sürüyo

0|1
    0|0
  • Bilsen nolcakkk

0|1
    0|0
  • kisiden kisiye degisiyo benim 6 gun suruyo mesela

0|1
    0|0
  • ortalama 4 5 gün sürüyor. daha az ya da fazla sürebilir
    başlarda sürekli geliyor sonraki günlerde azalıyor falan kişiden kişiye değişir bunlar
    ağrısıda bazılarında hastanelik ederken bazılarında olmuyor
    mesela benim acayip ağrım oluyo cidden regl ağrısı berbat birşey baya ilaç falan alıyorum ama arkadaşlarımda o kadar ağrı olmuyo

0|1
    0|0
    • Ne kadar kan geliyo? Toplamda

• farketmez sorabilirsin

• Yarin sotsam olurmu iyigecer

Yükleniyor...