Hayretler içersindeyim: cinsiyet değiştirme?

Çoğu cinsiyet değiştiren vatandaşlarımız vasat bir hal aldıkları doğru. Bunu kendine nasıl yapmış nasıl yapar diye sorgular insan. Ama!
Bazı araştırmalarımdan sonra bu iki insanın resimlerini buldum, şok oldum.

Eskiden Erkek olup Kadına dönüşen kendi tabiri ile 'Afet Yakar' istanbul'da yaşamakta, hem fizik hem görünüş olarak beni baya şoke uğrattı. Ses tonunu bilmiyorum ama şöyle bakınca çoğu kızımızdan (ben dahil) daha güzel vücudu var yalan yok:

Hayretler içersindeyim: cinsiyet değiştirme?
Buda Almanya'da yaşayan bir arkadaşımız. Ne yalan söyleyim aşık olunacak bir tip olmuş. Yolda görsem döner bakarım kız başımla ve zerre kadar anlamam bunun önceden bir Bayan olduğuna. Doğuştan Yvonne isimli bu şahıs şu an Balian olarak tanılıyor, kendisi atlet'dir:

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Desteklemiyorum hiç bir şekilde, ama hayret ediyorum..

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doktoru sağlammış iyi de para vermiş olmalı. Eğer az para verseydi doktor eminim az özenirdi :D ancak şu bir gerçek dostum. Doktorun yaptığı aslında şu: Bir hacı muratın iç aksağamının üstüne jaguar şasesi giydiriyor ama aslında o hala hacı murat. İnsandaki bu değişimi desteklemesi için şimdi bu adam müsveddesine sürekli olarak kadın hormonu veriyorlardır. Aksi taktirde kendini erkek gibi hisseder ve kafayı yer. Ancak hormon da pek iyi bir şey degildir. Bülent ersoy bu yüzden sürekli şişer ve sürekli her yıl almanyaya gidip yağlarını emdirmek zorunda kalır. Kısacası özenilece ya da onaylanacak bir tarafı yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her şeyi ameliyattan ibaret sananlar size sesleniyorum: hormon diye bir şey var. sizin ergenlik hormonlarınızdan kazandığınız özellikleri translar ikinci ergenlik diyebileceğimiz şekilde tekrar hormon alıp hissettikleri cinsiyetin özelliklerine sahip oluyorlar tamamen. geriye sadece vajina oluşturma veya penis oluşturma kalıyor ve tamamen ya kadın ya erkek oluyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• her kadnda erkek hormonu bulunur her erkekde de kadın hormonu bulunur ama bu hormonlardan bırı agır basıyor dıgerınden o nedenle degısım olması gerektıgnı dusunuolar tabıkı hor gormuyorum yaradan nasıl vermısse oyle davranıolar vucut sekllerne gelınce o sevıyeye ulasmak ıcn defalarca estetk oluolar bunun parasını da gay ılskı yasayarak cıkarolar maaleseff

0|0
    0|0
  • destekliyorum kendini kadin hisseden biri neden erkeklige mahkum edilsin ki onlarin yerinde degiliz o yuzden empati yaparken başarısız oluyoruz. desteklemek zorunda değiliz engel olmayalim yeter

0|0
    0|0
  • Dikkat et baskasinni fotografini kullanarak internette paylasiyorsun.. Böyle birseyi müsadesiz yapmak hukuksal basina problem acabilir...

0|0
    0|0
  • Kestirmisse cakarim 😆😆😆😆kiza

0|0
    0|0
    • Yorumlarda okuduğum kadarıyla kestirmemiş :D

• O zaman cakmam acik ve net 😆

• Geçenlerde istiklalde birtane gördüm fizik yúz göz süper ama ses harun abi 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye yaptın ya çok tatliymissin insanları yargilamayalm allaha kalmış bir şey ve önemli olan insanın hayvanlara evsizlete ve en önemlisi kalbinin temizligine bakın

0|1
    0|0
  • Hayret birsey normal cinseyitli gibiler sanki adama hayret ettim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...