Dünya sağlık örgütünün araştırması....

arkadaslar dünyaa sağlık örgütünün yaptığı bir araştırmaya göre türk kadınlarının cinsel isteksizlik konusunda dünyada ilk 5 e girmiş ve 100 türk kadınından 80 tanesi cinsel organını begenmediği hatta % 20 gibi bir oranın nefret ettiğini açıklamış ne düşünüyorsunuzz gerçegi yansıtıyormu sizce

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bence doğrudur çocukluktan beri bu tür şeyleri çocu aile çocugunu korkutarak büyütr konuşmazlar bile bu konuyu şu ayıp bu ayıp.ister istemez kişide bunlr baskılanıyor ve isteksizliğe gidior.doğru düzgün cinsellikten bile konuşamayan bir milletiz.sonrada bizim cinsel hayatımz nedn böle değil.önce zihniyetimizi değiştirip çocuklrımıza bunun normal bişey oldugunu utanılmaması gerktiğini ama bunun yanındaada zamanında dogru kişiyle olmasını öğretmemiz gerek

0|0
    0|0
    • sizin gibi düşünenleri görünce cok mutlu oluyorum teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Isvicreli bilim adamlarinin yaptigi bir arastirmaya gore de en cok arastirmayi isvicreli bilim adamlari yapiyormus ... bak sen

0|0
    0|1
    • gülünmesi gereken yerleri parantez içinde belirtirsen böylee havada kalmaz

• Pekala son bir cevap yazayim, genellemeler gercegi yansitmadigi icin ilk cevabim hala gecerli.

• peki siz neye dayanarak gercegi yansıtmadıgını iddaa ediyorsunuzz

• gerçeği yansıtmıyor bence ben son derece cinselliğe düşkün bir insanım beni o araştırmaya dahil etmediler sanırım yada ben istisnamıyım :D

0|0
    0|0
    • mesleğin içinde biri olarak konusuyorum istisnasınız

• Belkide bu isteğim daha önce cinselliğin sınırını aşmadığım içindir ama evlenincede değişeceğini sanmıyorum . Bazen utanıyorum acaba bende mi bi sorun var böyle olmaması mı gerekir diye çnkü küçüklüğümden beri çevremde hep kadınlardan duyduğum yok şu kadardır beraber olmuyoruz umrumdada değil istemiyorum dediklerine alıştığım için kendimi kötü hissediyorum .

• tespitlerinizz kendinizce doğru olabilir sizden ricam buradan yazamasanız bilee mesaj yoluylaa yazabilirmisinizz çok istekliyim kanaatinee nasıl vardınızz neye dayanarak bu tezi olusturdunuz

• canım istiyor fakat olayın seks boyutundaki görüntü midemi bulandırıyor, kendimi orda görmek istemiyrm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...