Ertesi gün hapı 98 lira olmuş haberiniz varmı?

evli ya da cinsel yaşantısı olan çiftler arasında benim görüşüme göre istenmeyen gebelikler için kullanılan en yaygın yöntem olan ertesi gün hapı tam 98 lira olmuş sevgilim gelirken al diyince şok yaşadım neden bu kadar pahalı

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Norlevo 17tlydi ella 52tl ve hala 52lira. Bir yanlis mi var farkli marka mi aldiniz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• önceden ne kadardı

0|1
    0|0
    • 52 liraya almıştım en son geçen yıl

• Ohaa norveloyu 2 yil once 20 tl ye aliyordum

• @turquaz vayy canına yaş doğruysa eğer 18 yaşını doldurur doldurmaz olaya giriş yapmışsın :)

• Asla kullanmadıgım için ilgilenmiyorum ilerde kısırlığa kadar gidiyo

0|1
    0|0
  • Prezervatif forever 😄

0|0
    0|0
  • Ben bu ertesi gün hapı kullananları hiç anlamıyorum gercekten. Bu bir doğum kontrol yöntemi değildir. Çok hızlı hormon Değişikliği yaptığı için uzun vaade de ciddi zararları var.

0|0
    0|0
    • zaten sürekli kullanılan birşey değil 2 ayda bir kez ya da 2 kez o kadarını biliyorum sürekli kullanan kişilerde rahatsızlığa yol açıyor

• oha. ki ama zaten bayanın hormonal sistemini boka saran bir ilaç.

0|0
    0|0
  • Ağız tadiyla s. i. k. i. s. m. e. y. e. l. i. m diye bunlar hep yiyiyos çoğalma diyo adamlar açık açık ama pic ama değil doğacak o çocuk ya diyorlar :D 6 tane doğurunda der sonuçta putin amcaya bile kafa tutmuş bir reisimiz var ordu lazım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• alem doğursun ıstıyor hukumet.. 3 çocukta uc çocuk.. dogurun atın tayyıpın ustune.. bır yere başkan danışman yapar nasılsa..

4|2
    0|0
  • İnsanın hevesi kaçar lan
    kalkmaz valla o ne?

0|1
    0|0
  • Bu nüfusu arttırmaya yönelik bir politikadır :)

1|1
    0|0
  • iyi olmuş

2|1
    0|0
  • onun yerine kariya git daha iyi 60 lira karokoyde 1 saati

1|1
    1|0
  • 50 tl idi en son. Başka marka mı bu?

0|0
    0|0
  • 17 ydi 48 mi ne olduydu şimdide 98 mi olmuş.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yuuuh

0|0
    0|0
  • çekilme yöntemi takılıyoz :D

0|0
    0|0
  • 1- doğum kontrol yöntemi olarak ertesi gün hapını kullanmak mallıktır/cahilliktir. çünkü kadına verdiği zararlar az buz değil uzun vadede kadında kısırlığa ve rahim kanserine yol açabiliyor.
    2- düzenli cinsel ilişkiniz varsa doğum kontrol haplarına başlasın sevgilin. hem adet sancıları azalır hem adeti daha düzenli olur hemde hormonlarını dengeler.
    3- yok arada sırada takılıyorum bazen başkalarıylada oluyorum dersen kaputu takacan.

0|0
    0|0
  • İki hafta önce 52 ye almıştık yaa :( keşke fazla alsaydık :))

0|0
    0|0
  • oha seks de mi yapmayalım : DD devlet bizi becerirken kullanmıyor halden anlamıyolar o yüzden.

1|1
    0|0
Yükleniyor...