Beyler bir bakin lutfen

Bn utangaç biriyim ve sevgili durumum olmadı lakin bakıyorum çevreye gizli kapaklı kızların çoğu birşeyler yaşıyor acaba dürüst namuslu bir kız nasıl bulurum açıkçası bakirelik önemli benim için ben sabahlara kadar ders çalışırken eşim olucak kadın çocuklarımın annesi olucak kadın başka afamların koynunda olmamalı ama en çok korktuğum bakirelik gitmwsin diye anal oral yapanlar nasıl anlarım beyler

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• utangaçlıktan kurtulmaya bak. sen utangaçlıktan kurtulma evresindeyken yaşayacağın şeyler seni artık bakire birisini aramamaya itecektir. çünkü bakire olsa bile herkes anal ve oral yapıyor. sana kısa bi hikaye anlatayım.. sevgilisi ceza evinde olan kızla birlikte oldum. ama bekaretine dokunmadım. aklına gelebilecek herşeyi yaptık oral anal vs. herşey. ama bakire işte sonuçta. şimdi gidip o adamla evlenecek aşkım ben sana sakladım bunu diyecek. akışına bırak bence. illa ki bakire olacak diye birşey yok. sana saygısı, güveni olsun ve dürüst olsun gerisi önemli değil zaten. ama şöyle birşey de var sen kıza sahip çıkmazsan başka birisi gelip sahip çıkar bunu sakın unutma...

0|0
    0|0
    • Yorum icin eyv ama yaptigin adamlik degil allaha inanmiyorum sahsen ama ben bile boyle olamam

• Sahip cıkmak demıs ama. sahıp cıkmak kabadayılıkla olmaz. ona sefkatlı davranmak, ona kendını ozel hıssettırmek, ona sahıp cıkmak degıl sahıplenmektr. Burkaya katılıyorum sonuna kadr. sadece sahhıp cıkmak olaynı ynls annlama dıye acıklıga kavusturdm.

• yaptığım şey yoruma açık bir konu değil dostum sadece örnek verdim. sonuçta ben ve kızın arasında geçti onlar. :)) olmaz olmaz deme olur ..

Kızlar Ne Diyor 3

• Hıcbır sekılde anlayamazsın. O anlatmadıkca.. Evlencegın ınsanda bakırelık degıl, karakter aramalısın. Bakıre ama dırdırcı brıını ıstermıydın.?

0|0
    0|1
    • Ne var sanki bi bakire olmayip ama cok iyi kalpliilerle bide bakire ama seytanlarmi var

• Ne halın varsa gör. Evlenınce anlarsın hatanı

• he tamam he

• böyle anal-oral işlerini açık açık konuşacaksın,seni gerçekten seven biriyse ve dürüstse söyler zaten.

0|0
    0|0
    • Soylemez bide oduun yaftasi yeriz bak su saatte milletin sevisme sesinden uyuyamiyorum moralim bozuldu baya baskasi ile boyle seyler yasamasi bitirir beni

• Gulme gercekten kotuyum

• çok geri kafasın

0|0
    0|4
    • Evet diger her konuda ileri gorusluyum bu konuda yobaz bi bitmediniz

• insanın karakteri önemli karakterli bi insan zaten onla bunla yatıp kalkmaz anal oral önüne gelenle yapmaz ona buna kullandırmaz kendini .sen bakirelik ara gene ama önce karakterli bul da ondan sonra bekaretini ara.eksi verenlerde gerikafalı

• Sen hergece duvarlardan anal yapan kizlarin sesini duy benim yerime koy kendini

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de öyleyim abi, bu utangaçlık bitiricek beni, kızı buluyorum ama gidip konuşamıyorum :(

0|0
    0|0
  • işin zor dostum..

bu zamanda üstelik öyle bir kız bulmak ve

o dediklerinin muayenesi filanda olmuyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...