Penisim hissetmiyor ilişki sırasında sorun yaşıyorum?

Sayın ks üyeleri cinsel ilişki öncesi penisim sertleşiyor. ancak cinsel ilişki sırasında tamamen hissizleşiyor, hiç bir şey hissetmiyorum. Zevk almıyorum bu nedenle boşalmam çok zor oluyor. mastürbasyon yaparken hiç bir sorun olmuyor, gayet kolay zevk alıp boşalabiliyorum. ama cinsel ilişkide düzelmeyen bir sorun var. Sizce sorun ne olabilir?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sisman kadınlarda oluyor öyle

0|1
    0|0
    • Karşımdaki kadın zayıf bende zayıfım ama hiç birşey hissetmiyorum mast. Yaparken daha çok zevk alıyorum

• Rica ederim
      Sıkıntı yoktur merak etme
      Vajina ölçülerini penis ölçülerini kontrol et netten
      Genel anlamda normal ise psikolojik olabilir

• Eyvallah kardeşim bakıyım bir netten

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorunun ne oldugunu bilemem ama buyuk sorun zamanla iliski sirasinda sertligide gitmeye baslar ve cok kotu olur

0|1
    0|0
    • Kardeşim korkutma beni yaşım daha 22 dur hele bunun başka bir açıklaması yok mu?

• bir urolaga gitmen gerek ciddi anlamda sikinti bu yasta boyle olmamasi lazim ama seninki buyuk ihtimal psikolojik

• Üroloğa gitmeyi de utanıyorum tek çaresi orası sanırım

• psikolojik olabilir. aklına takıntı yaptırysan sorun yasarsın rahat ol relax ol o an odaklan

0|1
    0|0
  • Vajina geniş olabilir

0|1
    0|0
  • Bende zevk alıp boşalamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende ikiside yok mast yaparken daha cabuk boşalıp zevk alıyorum hissiz penisimi hissetmiyorum

• Belim çok ağırıyor bir kızı 3-4 kere getirirken ben 1 kere geliyorum. Zevkten kalbim çatlıyor ama çıkmıyor meni.

• Kardeşim senin durumun daha iyi çoğu kızın istediği şey bu zaten ben sıcaklığını bile hissetmiyorum

• değerli kardeşi hemen Dr. a git tedavisi var

0|0
    0|0
    • Abi sorun ciddi mi? yas 22 neyden kaynaklanıyor içimde bir tedirginlik oldu oyle diyince şimdi

• kiminle ilişki yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşımla yaşıyorum

Yükleniyor...