Müzik Açtık ve sonrası....

Herkese iyi geceler 2 gece önce çok yakın kız arkadaşımla alışverişe çıktık sabah yaz geldiği için pahalı bir mağazan kendimize bikini beğendik falan aldık eve geçtik 2bira falan içtik pizza söyledik işte dahası gece ev sıcacıktı bikinileri giyelim dedi arkadaşım ilk önce istemedim sonra ısrar etti giydik sonra arkadaşım müzik setini açtı napıyosun dedim dur sen bebegim dedi rihanna S&m i açtı işte sonra dans falan etti kafamız iyiydi şarkı bitene kadar kudurduk dans ettik benim boynumu falan yaladı tahrik oldum diyemem lezbiyen değiliz kulağımın arkasını falan öptü resmen sonra müzik bitti uyuduk sabah uyanınca halsizdim utandım arkadaşıma kızdım oda evine gitti aramadım daha sizce arıyımmı?

0|0
7|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• 2 gün önce yaz geldiği için bikini almaya gittiniz. Hemde pahalı bir mağazaya bikini almak için. Bu ayrıntıyı neden verdiysen artık. sonra müzigi neden soyluyorsun ki ne yani şunu mu dememizi istiyorsun. Bundan sonra ucuz mağazadan bikini alın, rihanna dinlemeyin yoksa bunları yaşarsınız dememi hayal dünyasındasınız erkekler bastı siteyi hayal dünyanız ufak ama

1|1
    1|0
  • eglenmişsiniz. herkesle yasamayacagın eglenceki bir gece yasamıssınız. tutup da kızın burnundan getirme:)

0|0
    0|2
  • arimmi dediğine göre hoşuna gitmiş ki normaldir. çünkü insanın oralarını köpek bile yalasa etkilenir onu lezbiyenlikle alakalı oldugunu düşünürsen ki düşünmüşsün teyit almaya çalışıyosun neyse içine kaçan kaçmış önlemini almazsan lezbiyensin . benden önlem olarak sana tüyo, o öptüğü anı düşünüp aldıgın keyif aklına gelecek o keyfi lezbiyenlige baglama orayı kim öperse öpsün keyif alırsın. kendine erkek arkadaş bul bi tane unutursun. ama dur erkek arkadaş filan bulma sonra buraya gelip, erkek arkadaşım beni eve film izlemeye çağırdı acaba niyeti ne diye soru yazarsın iyice kafayı yeriz.

0|0
    0|0
    • Ne alakası var ben sadece ilk defa yakın arkadaşımla böyle birşey yaşadım lezbiyenlikten korkmuyorum ...

• korkmuyosan niye çağırimmi diyosun. arkadaşın sonuçta çağır. oda a bak çağırdı dememkki hoşuna gitmiş der devamı gelir.

• bide oral yapsaydınız birbirinize...

0|1
    1|0
  • kezbanlar biradan sonra pizza söyluyolar offf allam yareppim

0|0
    2|0
  • yaz mı ne yazı hakiye anlatıyorsun resmen

1|0
    1|0
    • Yazıyı nerenden okuyorsun yaz geliyor onun için aldık

• Arkadaşının bir penisi yoksada kızlarla fazlasıyla ilgili.

0|0
    0|0
  • bisey yasamamissiniz ki kiamasaydin iyiydi... kizlar bu tip davranislarda bulunuyor benim gordugum kadariyla kiz kiza takilabiliyorlar illa lezbiyen olmalarina gerek yok

0|0
    0|0
  • yani anlattıgın bi hikaye değil de gerçekse sıradışı bir durum tabi.arkadaşının lezbiyen olmasını bi suç gibi anlatman da garip.yani olamazmı?ben böyle bir ilişki istemiyorum dersin ve arkadaşlıgınıza kaldıgınız yerden devam eder gidersiniz.bence arkadaşlığını bitiriceğin bi olay değil.

0|0
    0|0
  • bugün 4 mart...

kurduğumuz cümlelerdeki Mantık Sıralamasına dikkat edelim...

(2 martta yaz gelmesi gibi)

0|0
    0|0
  • arama bidaha.

1|0
    3|0
  • keşke arkadasına kızmasaydın. o an kendını tatmın etmek için yapmış olabılır. sende karsılık verseydın bırşeyler olurdu. karsılık vermeyınce uyuya kalmıssınız bunda bır sakınca yok bence arkadasını aramalısın

0|0
    0|0
  • yaz size biraz erken gelmiş. daha kar var memlekette..

0|0
    0|0
  • böyle lez ilişkilerini izlemesi zevkli oluyo ara bence:)

0|0
    0|0
  • Bence ara illaki lezbiyen olman gerekmez bu tür şeyler için kızamanada gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Lez olma yolundasın. Onu bilmem de sen bu yoldasın. O zaten Lez.

1|1
    0|1
  • kötü bir niyeti olduğunu düşünmüyorum biraz azmıştır seni yakın arkadaşı bulduğu için yapmıştır belki de

0|0
    0|0
  • Bu ne lan erotik bir film gibi

1|0
    1|0
  • bu hikayeyi okuyan erkekler kesin çadırı diker...

0|0
    0|0
  • Kızların avantıjı bu , erkek erkeğe olmaktan iyidir =)

0|1
    0|0
  • numarayi ver biz arariz

0|1
    0|0
  • seni gece iğfal etmiş :)

0|0
    0|0
  • alışverişe geceden çıkıyor birayı sabahtan içiyorsunuz hayatnız tepe taklak olmuş sizin...

0|0
    0|0
    • Tam tersi oldu sabah alışveriş yapmıştık akşam yaşadım bunları.

• bak bu daha normalmiş:)

• fılım sahnesı gıbı :D Ara bence ıçmışsınız kafa guzel olur oyle şeyler :D

0|0
    0|0
  • ara yarım kalan işi hallet :D

0|0
    1|0
  • kezban pariste :)

1|1
    1|0
  • Haydar abiyleydik mayoları giydik pazardan aldığımız 3 tllik mayoları.Sonra haydar abi kulağı yalamaya başladı sakallarımı .Sonra uyducu ahmet katıldı.:D sabah ise 3 'ümüzde dükkanları açtık.s

2|1
    1|0
  • hmm arkadaşın hoşlanıyor senden sevgilisi yok mu kızın

0|0
    2|0
    • niye eksiledin başka bişey dicektim . arkadaşının meyili var sevgilisi yok diye mi sana böyle birşey yaptı acaba

Kızlar Ne Diyor 6

• Ara iç çamaşırı alalım sonra pizza söyleriz de

3|5
    1|0
    • Boş konuşmayı çok seviyorsun anlaşılan canım sen

• Hyaıri stemiyorsan bu sefer o dengeyi salayacaksın ve yıne eskı arkadaşlık moduna döneceksniz

• "Ara iç çamaşırı alalım sonra pizza söyleriz de" ...süperdi :)))

• Ağzınla iç bi dahakine

2|4
    3|0
  • O zaten lezbiyen de sen de o yoldasın gibi.

2|4
    1|0
  • Azgınlıklarınıza Rihanna'yı alet etmeyin bari aa ergenler !

0|0
    3|1
  • arama iğrençiniz,o tam bir lezbiyen.

0|0
    3|0
  • Ara gitsin.

2|0
    1|0
Yükleniyor...