Kapat

Hamile kalirmiyim cok korkuyorum?

2 aylık bir bebeğim var emziroyorum ama 2 ay icinde 2 kere pembe renkli akintim oldu belki bu adet oldum sayılır ve yumurtlana varir asil konu

Bugun 15 dakika ara ile 2 defa cinsel ilişki yaşadım 1. Sinde prezervatif ike korunduk ikincisinde kullanmadık esim 2. İliskiden önce tuvaletini yapip kendini yıkadı ve coook dikkat etti eminiz kacmadi ama cok zevk asiri zevk aldığını söyledi acaba zevk suyu ile hamile kala bilirmiyim

İkinci iliskide sprem kalitesi dusuk diye biliyorum , birde zevk suyu ile hamile kalmak mümkünmudur

Not : böyle soru soran ergenleri kinardim ayni durundayım lanet girsin edit :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• zevk suyu ile hamile kalınır. lakin ihtimali çok yüksek değildir. sakın ertesi gün hapı alma emzirdiğin bebeğe zarar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok çok düşük bir ihtimal.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Adet gününe kaç gün vardı bugün?

0|0
    0|0
  • şimdi kadının sıvısı hamilelik sebebi olsaydı çok kadın kendi kendine hamile olurdu burdan korkma eşine gelince ne kadar yıkasada bir parça kaldıysa o bile yetebilir sevgiler

0|0
    0|0
  • hayır tabikide zevk suyu ayrı bişey sperm değil asla hamile kalmazsın merak etme içine tamamen boşalması lazım

0|0
    0|0
  • Evet mümkün olabilir

0|0
    0|0
  • Zevk suyu ile hamile kalma olasılığı var fakat çok düşük bir ihtimal bu.

0|0
    0|0
  • Hamile olsan bebeğin o sutu içemez surekli kusardı. Dikkat edin

0|0
    0|0
  • Öncelikle emzirdiğin için 6 ay boyunca korunuyorsun ama bazı insanlar hamile kalabiliyor buna pek inanma. İkincisi eğer cimadan uzun süre sonra gidip hacetini yaptıysa mezide meni bulunmaz. Temizlenmiş olduğu için hamile olma ihtimalin düşük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet, bünye bir kere hamile kaldığında, ikincisi çok daha kolay oluyor. Dikkat etmekte fayda var. Sürpriz olabilir

0|0
    0|0
    • Offf Allah olmayanlara versin korkuyorum. cook :( bakalim

• sut koruyor kafasina aldanma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...