Testisler neden ağrır?

Erkek arkadaşım toplarım sızlıyor dedi de, geçen senede bir defa demişti ama çok fazla mast yapmaktan diye açıklamıştı. Bende fazla paronayak bir insanim. Korkuyorum. Testisler neden sizlar?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bircok sebebi olabilir. Cinsel hayat olmayinca mala baglayabiliyor insan. Ozellikle erkekler cunku belli araliklarla ejekulasyon mecburi erkeklerde.

0|0
    0|0
    • @Remembermeplease he cok sacma. Ne saniyorsunuz bu isleri? Testisler bir seks durumu yokken bile sperm uretir ve vucudun bunu atmasi gerekir, yoksa testislerde iltahaplanmalar, agrilar gorulur.

En İyi Kız Görüşü

• çok fazla mast yaptığı içindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dolaylı olarak seks yapalım demiş işte de, sen çok safsın mevzu bu yani 😃😃 fazla masttan ağrımaz yokluktan olur o iş

0|1
    0|0
  • çok yüklenmekten olur o kanki. söyle ona maymunu çok şamarlamasın. sen böyle söyle o anlar

0|1
    0|0
  • Çuk kanseri mi ki

0|0
    0|0
    • Allah korusun kuzenim o yüzden vefat etti hastaneye girmesi için uğraşıyorum şimdi

• Soguktan agrir knk

0|0
    0|0
  • Azıpta boşalamamaktan.

0|0
    0|0
  • fazla mast... az mast.. bide varikosel olabilir.3 nedeni var. haftada en az iki kez boşalması lazım erkeğin.. doktor tavsiyesi valla

0|0
    0|0
  • Testis kanseri olmasın.

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapmistir bosalmamistir ya da senle yaklaşım yaşamistir ama bosalmamistir yani spermler ve zevk suyu dolunca sanci ve agri yapiyor 😉

0|0
    0|0
  • boşalamadığı için ya da çok zorlarsan

0|0
    0|0
  • Belli bir sure tahrik olupta bosaltmazsa agrir

0|0
    0|0
  • boşalamayınca

0|0
    0|0
  • varikosel olabilir çok yapmayla alakası yok.

0|0
    0|0
  • çok fazla mast yapmakta olabilir

0|0
    0|0
  • Varikosel fıtık lenf bezi hepsi olabiluu

0|0
    0|0
  • Bende sabah mast yaptım sonra sevgilimle oral yaptık boşaldım şimdi ağrıyor :/ ;)

0|0
    0|0
  • Fazla yapmaktan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...