Kapat

Testisler neden ağrır?

Erkek arkadaşım toplarım sızlıyor dedi de, geçen senede bir defa demişti ama çok fazla mast yapmaktan diye açıklamıştı. Bende fazla paronayak bir insanim. Korkuyorum. Testisler neden sizlar?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bircok sebebi olabilir. Cinsel hayat olmayinca mala baglayabiliyor insan. Ozellikle erkekler cunku belli araliklarla ejekulasyon mecburi erkeklerde.

0|0
    0|0
    • @Remembermeplease he cok sacma. Ne saniyorsunuz bu isleri? Testisler bir seks durumu yokken bile sperm uretir ve vucudun bunu atmasi gerekir, yoksa testislerde iltahaplanmalar, agrilar gorulur.

En İyi Kız Görüşü

• çok fazla mast yaptığı içindir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Dolaylı olarak seks yapalım demiş işte de, sen çok safsın mevzu bu yani 😃😃 fazla masttan ağrımaz yokluktan olur o iş

0|1
    0|0
  • çok yüklenmekten olur o kanki. söyle ona maymunu çok şamarlamasın. sen böyle söyle o anlar

0|1
    0|0
  • Çuk kanseri mi ki

0|0
    0|0
    • Allah korusun kuzenim o yüzden vefat etti hastaneye girmesi için uğraşıyorum şimdi

• Soguktan agrir knk

0|0
    0|0
  • Azıpta boşalamamaktan.

0|0
    0|0
  • fazla mast... az mast.. bide varikosel olabilir.3 nedeni var. haftada en az iki kez boşalması lazım erkeğin.. doktor tavsiyesi valla

0|0
    0|0
  • Testis kanseri olmasın.

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapmistir bosalmamistir ya da senle yaklaşım yaşamistir ama bosalmamistir yani spermler ve zevk suyu dolunca sanci ve agri yapiyor 😉

0|0
    0|0
  • boşalamadığı için ya da çok zorlarsan

0|0
    0|0
  • Belli bir sure tahrik olupta bosaltmazsa agrir

0|0
    0|0
  • boşalamayınca

0|0
    0|0
  • varikosel olabilir çok yapmayla alakası yok.

0|0
    0|0
  • çok fazla mast yapmakta olabilir

0|0
    0|0
  • Varikosel fıtık lenf bezi hepsi olabiluu

0|0
    0|0
  • Bende sabah mast yaptım sonra sevgilimle oral yaptık boşaldım şimdi ağrıyor :/ ;)

0|0
    0|0
  • Fazla yapmaktan

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...