Jinekoloji onkoloji mi Kadın doğum mu?

Hamile miyim diye kan testi yaptırcam arkadaşlar ama hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum. Jinekoloji onkoloji mi yoksa kadın doğum mu?

Güncellemeler:
Peki arkadaşlar bişey daha sormalıyım. İlişkinin üzerinden 6 gün geçti kam testinde belli olur mu hamilelik 6 günde. Ve de baktım randevu için ayın 11ine kadar dolu. Ben hemen gitmek istiyorum. Bu kan testini doktorun mu yorumlaması gerekiyor

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• sağlık ocağına gitmen yeter , ya da kadın doğum

0|0
    0|0
    • Peki sonuçları sağlık ocağındaki doktor yorumlayabilir mi? Randevu bulamıyorum da

• sağlık ocağı doktor hatta ebe hemşire yorumlar ken testinde 15 günden sonra net çıkar

En İyi Kız Görüşü

• kadın doğum olsa gerek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kadın doğuma gitmen gerekli ama kaç gün geçti ilişkiden.

0|0
    0|0
  • Kadın doğum

0|0
    0|0
  • hamile mıyım dıye eczaneden prediktor hamıle kıd ı al bak ya da jınekolojıye gır test yaptır bırde onkolojı kanser bilimdir eger rahım kanserınden ya da meme kanserınden suphelenırsen onkolojıye gıdeceksın tamam kadın dogum demek jinekolojı demek ok

0|0
    0|0
  • Jinekoloji ile kadın doğum aynı sağlık ocağınada gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Kadın Doğum :)

0|0
    0|0
  • Onkoloji'ye gitme de nere gidersen git :)

0|0
    0|0
  • Jinekoloji.

0|0
    0|0
  • kadın hastalıkları uzmanına...

0|0
    0|0
  • Kadin doğuma git :)

0|0
    0|0
  • kadın doğum= jinekoloji
    allah onkolojiye dusurmesin.

0|0
    0|0
  • Erkek doğum

0|0
    0|0
  • onkoloji ne alaka ya. kansemi oldun?

0|0
    0|0
  • gebelik şüphenmi var kansermi?

kanserse onkolojiye gidiyorsun.

gebelikse jinekoloji ve kadın doğum aynı zaten. hastaneye git giriş işlemlerini yapan kişiye gebelik testi yaptırmak istediğini söyle onlar halleder.

0|0
    0|0
  • kadın doğum

0|0
    0|0
  • Kutlu doğuma git
    Değişiklik olur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kadın doğum

0|0
    0|0
  • Hamile olmak istiyor musun , istemiyor musun?

0|0
    0|0
    • İstemiyorum

• 21 yaşındayım ve bekarım. Sonuç pozitifse aile hekimliği aileye mesaj atar mı?

• Hasta mahremiyetini korumak zorundalar
      Hasta hakları var
      18 yasindan sonra sen bidd özellikle kimsenin bilmesini istemiyorum de istersen cunku toplum. olarak fazla konuşuyoruz milletin arkasından bir doktor bir hemşire olarak kimse bunu söyleyemez ancak ailene fazla samimidir dost olmuş olur söyler bilemem
      Şikayet etme hakkın bile var yanı senin bilgini reşit olduktan sonra kimseye izinsiz vermemeliler. Yasalar böyle
      Bu arada bunları universite hemşirelik okuduğum. için bu kadar net söylüyorum

Yükleniyor...