Lutfen bakin kizligima bsy oldumu?

Ya ben reglim kesilsin diye dus alayim dedim orami yikarken boyle iyice ayirdim dudaklarini icini sabunladim lifle dustan cikinca kan geldi bolca geldi iki gun devam etti adet seklinde sonra adetim bitti havuza girdim enfeksiyon oldu galiba pembe pembe akinti geldi havuza girdikten sonra korkuyorum acaba iltihaptan degil kizligimami bisy oldu? İcine bisey sokmadim ama iyice actim sabunladim boyle bir korktum ya olmusmudur bisey?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Artık kız değilsin bro

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Umarım olmamıştırda bu kadar titizlik nedir yahu kurcalamayın şunu şu kadar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Birdaha zorlamayi dene orayi, kolay bir giris yapiyorsan gecmis olsun. ya da girmiyorsa daha bozulmamistir. Test etmelisin

0|0
    0|0
  • Kendi gözünle anlayabileceğini düşünüyorum. Veyahut bir adım daha ileriye gideyim bana foto at net olsun ama net. Yani sadece kendi iyiliğin için yoksa bananee dimi. Neyse şaka bir yana cidden kendi gözünle veya dokunarak teşhis koyabilirsin

0|0
    0|0
  • Korkacak bir durum yok, kızlık zarı 2 3 gün kanamaz da. üzerini sabunlamak hele ikiye ayırıp içini sabunlamak falan zararlı. Doğal nem dengesini bozarsın sabun vs ile.

0|0
    0|0
  • Sakın bir saha oranı sabunlama. Büyük sorun olur.

0|0
    0|0
  • kesın gıttı kızım

0|0
    0|0
  • doktora git şapşik :)))

0|0
    0|0
  • Olmamıştır ama sen yinede bir doktotagit iltihap için

0|0
    0|0
  • Korkacak birşey yok hala bakiresin

0|0
    0|0
  • doktora git , zedelenmiş olabilir?

0|0
    0|0
  • Hani göster bakalım :D

0|0
    0|0
  • Bisey soktunmi icine sen

0|0
    0|0
  • Kıza bak ya içini sabunlamış büyük risk bir şey değil yapmadıysada yaptı diyecekler ama sanmam zwdelenmiştir eğer takılıyorsa aklına özel bir hastanede git jinekoloğa göster rahatla 5 sn yede bakıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cevap sorunun icinde zaten canım regilin kesilsn diye yapmssn kesilmemis iste kanaman reglden dolaydr

0|0
    0|0
Yükleniyor...