Acil yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm?

21 yaşındayım ve 4 yıldır bakire değilim. 4 yil önce sevgilimle birlikte olduk. 2 yıl duzenli ilişkiye girdik. Sonra ayrıldık ve hayatımda kimse olmadi Cinsel bir sey de yaşamadım. (Mastürbasyon dışında) şimdi ise 2 aylik bir ilişkim var haftada 2 defa iliskiye giriyoruz. Ancak iki hafta birlikte olmadık dun birlikte olduk ve eve geldigimde kanama olmustu. Dünden beride karin ağrısıyla birlikte az miktarda kanamam devam ediyor (2 hafta önce adet oldum) adet günümde degil. Açıkçası kötü bir sey çıkmasından korkarak doktora gitmeyede çekiniyorum. Deneyimi olan bilgi verebilirse çok sevinirim.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• adet döngüsünde bozulma meydana gelebilir ve 1 ayda 2 kere adet olmak durumu ile karşılaşılabilir, ayda 2 ya da daha fazla adet görme ağır egzersiz programı ile de ilintilidir. Günlük rutindeki ani değişiklikler, kötü beslenme ve fazla alkol, kahve ve sigara tüketimi de adet düzensizliğine neden olabilmektedir doktora gitmekte acele etme kendini bir süre kontrol et.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel iliskiden sonra (ilk degilse) vajinal kanama kotu bisinin habercisidir genelde. Yol yakinken bi' git jinekoluga.

0|0
    0|0
    • Gidicem galiba. Korkunun bir faydası yok

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu kanamalar rahim içi yaralara bağımlıdır büyük olasılıkla.. ihmal etme bir jinekologa görün.. Sonra ah vah etme.

0|0
    0|0
  • Sen bir doktora görün en saglıklı cevabı ordan alırsın

0|0
    0|0
  • Kötü birşey çıkmasından korkarak doktora gitmemek nedir? Yani kötü birşey çıkacak ise sen öğrenmediğin de o kötü şey ortadan kayboluyormu bu nasıl bir mantıksızlık?

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun ama korkuyorum iste. Korkmanin bir faydasi olmadığını gitmem gerektiginide biliyorum ama kafam karıştı. Offf

• Ona ver buna ver sonra korkuyorum. İçinde az birşey Allah korkusu olsa zaten böyle şeyler olmazdı!

0|0
    0|0
  • hard yaptıysanız vahsilesip icine zarar vermıstır

0|0
    0|0
  • doktora görün mutlaka

0|0
    0|0
    • Gidicem kendimi hazır hissedince

• Çekince değil aslinda yaşadığım. Korku.

• peki anlatabilirisin neden korkuyorsun

• Her haltı ye ondan sonra gel buraya ne yapıcam ben? Gezincen açılcan bebeğim... İkile...

0|1
    0|0
  • ara vermenden dolayıdır

0|0
    0|0
  • rte olmussundur

0|0
    0|0
  • ya birşey çıkarsa diyerek doktora gitmemek intihardır. çünkü o kötü birşey varsa doktora gitsende gitmesende var yoksa yok. kusura bakma ama G*Rİ ZEKALISIN BU KONUDA.

doktora git birşey varsada önceden haberin olur ona göre önlemini alırsın.

0|0
    0|0
    • Cok haklısın bende baska biri benim yazdığımi yazsa ayni seyi düşünürüm.

• fazla zorlamış olabilir mi , ya da sert yapmış olabilir misiniz. Doktora gitmen en mantıklı çözüm.

0|0
    0|0
    • Aslında zorlamadik. Sert de yapmadık diye düşünüyorum. Ama su an kanamam hala devam ediyor regl kanaması gibi.

• Belkide erken regl oldum bilmiyorum offf..

• Kötü bir şey çıkmasından korkma hepimizde olur. Benimde test sonuçlarıma bakınca içim karardı. Sonuç olarak eğer gitmeseydim antikorlar vücudumdaki sağlıklı organları deforme edecekti. Hasta olmak önemli değil erken teşhis önemli. Velhasılı kelam devam ediyorsa ve regl kanaması olmadığını düşünüyorsan git. Kötü bir şeyse çıkacağından değil geç kalmış olmaktan korkmalısın ki bence endişe edilecek bir şey yok. Arkadaşların dediği gibi yarada olabilir. ve vajina yapısı itibariyle yumuşak doku olduğundan oradaki yara ihmal edilmez. Enfeksiyon falan oluşmadan görün içini rahatlat.

• Kalın mıydı şeyi?

0|0
    0|0
  • Bir genel, eve git filim gecerler sana

0|1
    0|0
  • Rahminde yara var dostum. Bu konuda bilgiliyim. Acilen bir jinekologa git

0|0
    0|0
  • özelden yaz nıck verıyım yazmakk ıstersen

0|0
    0|0
  • Beraberlikte canin acidi mj

0|0
    0|0
    • Kuyruk sokumunda ağrı hissettim

• Yanlis yere kaymis penisi büyük ihtimal

Kızlar Ne Diyor 3

• Onemli bir sey degildir zorlamis olabilirsin bir sure sonra yapınca

0|0
    0|0
  • Insan asil kotu bir seyin cikmasindan korktugunda gider doktora. Uzmana gorun. Burada 15lik bebelerin yorumlariyla muayene olma

0|0
    0|0
  • İlişkiyi bu kadar sık yaşama
    Temizliğe özen gösterin iliskiden önce sonuçta steril kabul edilen bir yoldur vagina
    Bunlar ilerisi için öneri ler
    Şimdi bir jinekoloğa gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...