Bekarım. gebelik testi yapıtırıcam. devlet hastanesinde yaptırabilirmiyim. ücreti nedir?

arkadaslar bileniniz varsa yardmcı olabilir mi? gebelik testi yaptrcam bekarım. devlet hastanesinde yaptırabilirimiym yaptırırsam ücreti nedir?

Güncellemeler:
kandan yaptrııcam testi

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eczaneden gebelik testi alabilirsin. Hastaneye luzum yok.

0|0
    0|0
    • kesin sonuç istiyorum ve hemen lazım bu

• ben o eczanedeki testlerin taaa hıaa... o aptal şeyler hep yanlış gösteriyor dünya başıma yıkılmıştı 2 çizik çıkınca

Erkekler Ne Diyor 14

• devlet hastanesine randevu alıp direk gidip yaptırabilirsin pederin sigortasından keserler dikkatli ol baban uyanıksa nereye kesildiğini öğrenebilir. tabiki gebelik testi diye geçmez ama kadın doğum vs çıkar. ücret almazlar senden pederin sigortası varsa ondan keserler dediğim gibi.

0|0
    0|0
    • yeşil kartım var 18i geçtm

• yeşil kartın ne olduğunu bilmiyorum fakat sosyal güvencen varsa ya da yoksada öğrenciysen ücret tahsil etmezler. babanın sigortasından ücreti düşerler. ya en kötü yoksa bile muayene 50 lira felan içinin rahatlamasına değmez git yaptır kurtul rahatla

• aile hekimine git ücretsiz kan tahlili..

0|0
    0|0
    • aile hekimine gidicem de duymaması lazım kmsenin orda mutlaka çıkmazmı?

• aile hekimene gittiğinde arkandan semtte ki herkese sms atmıyorlar korkma. kim duyacak? dr hasta gizliliği var

• Sağlık ocağında ve devlet hastanesinde sosyal güvencen varsa ücret tahsil etmiyorlar

0|0
    0|0
  • özelde yaptır

0|0
    0|0
  • Ücretsiz.. Neden kimsenin duymasını istemiyorsun?

0|0
    0|0
  • sağlık ocağı yapar

0|0
    0|0
  • Çok pahalı değil

0|0
    0|0
  • Çok değildir.50 60 geçmez sanırım.

0|0
    0|0
  • saglık ocagına gıt aıle hekımlerıde yapıyo kandan testı yarım saatını almaz ucretıde yok

0|0
    0|0
    • ailem duymaması lazım ailemn kulağına gtmezmı aile hekiminden? kayıtlarda falan çıkar

• bakire değilim

• hmm oda ıyımıs aferın sana ozaman neyse dedım gıbı canısı hemsıre ayarla kendıne bıtane once konus anlat derdını sonra kanı ver baktır ok

• Sigortan varsa ucretsiiz

0|0
    0|0
  • 18 den büyüksen yaptırabililirsin

0|0
    0|0
  • Nedenınne

0|0
    0|0
    • ilşkiye girdim. sperm vajınama sıcradıgını düşünüyorum içim rahat değil

• içime girdi zaten. ama içime boşalmadı

• Hıı o zmn yaptır risk var