Hamile olduğunu öğrendikten sonra neler yapılabilir? hamilelik sonlandırıcı iğne diye bişe var mı? çocuk düşürtme nedr?

hamile kaldığını öğrendkten sonra aldırma dışında başka bir yöntem var mı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Pis fakir

0|0
    0|0
    • iyi okusaydn anlardn öyle olmadığmı he şey :)

• Burada birçok kişiyle zıt düşerim ve asla böyle bir üslupla konuşmazlar. Her neyse beyefendi sizinle daha fazla muhatap olamayacağım

• Muhattap olmadiginz için teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef dostum. Tek yöntem aldırmak o da zaten mecburoyet olmadigi sürece yasak ve cok pahali

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Televizyonda gördüğümüz gibi kiralık eşkiyalar tutup tenhada dövdürtme. Özellikle karnına darbe. Töbe est. ya neler soruyorsunuz böyle

0|0
    0|0
  • Aldirmaya paran yetmedi dogal yollar mi ariyosun adi

0|0
    0|0
    • :) param yetio da ben acı çekmeden çok hasar görmeden olsun istiyorum kızı düşünüyorum yani :)

• Ay bide param yetiyo diyo

• Kullandım zaten zaten hamile kaldı demiyorum öyle bir ihtimal olursa diye konsyorm..

• 300 tl Mia arkadaşımdan duydum var iğne çok ağrılı oluyormus

0|0
    0|0
  • Haplar var ama cok riskli kan kaybından ölünebilir.

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiden 3 gün geçmeden yanı daha hamile olduğu kesinleşmemiş ken bir sağlık kuruluşuna gidip yardım isteyin bir daha başınıza gelirse. şu an için düşündüğümüzde ise öncelikle yaşı 18 ın üzerinde olacak bir ilaç uygulaması var rahim içine uygulanıyor. şu an kullanımda var mı bilmiyorum ama hamileliği sonlandırmak için kullanılıyor. Diğer yol 10 hafta olmadan aldirilabiliyor 10 haftadan sonra yasak. Koşulları nedir bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • var tabi o anne olur sen baba.

korunacaktınız geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Yok hamile değil ya olursa diye :))

Yükleniyor...