Adet sancısının esdegeri nedır?

Bır erkek olarak hiç yaşamadım istememde ama acısı sancısı cokmu😅

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Pipiye küçük bıçak izleri ve bir süre sonra o pipinin olmadığını düşün. Çok acı :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu forumda, gördüğüm bilmiyorum ama şuanda benim de merak ettiğim bir soru,
    Cevabını verirler umarım. D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Rşimdi osuruğunun götünün ağzına kadar gelip çıkmaması gibi bir gaz sancısı olur yaa onun sürekli halini hayal et. Tam kasıklarının üstünde solucan gibi bir orqya bir buraya giden bir sancı

3|1
    0|0
  • Ya bir kere acillik oldum iç organlarım yırtılıyor gibi bir acıydı :D

0|0
    0|0
  • Benim sancim fazla olmuyor etkilemiyor günlerimi

0|0
    0|0
  • ayıptır söylemesi ishal sancısı bence..

0|0
    0|0
  • çok tabi hemde nasıl bir sürü kan kaybediyosun :(

0|0
    0|0
  • Kasıklarini surekli bicaklayan ve vajinadaki dudaklara yük baglamis gbi asagi ceken ve ayni zamanda butun bedeninde sanci dusun. sonra beline sürekli birinin kürekle vurdugunu dusun. bas agrisindan hic bahsetmiyorum bile. yani benim bu sanciyla bas edemeyip sık sık igne ve serumluk oldugum bir durumdur.

1|0
    0|0
  • hiç ishal oldun mu? o ishal de karın ağrısını çektin mi? işte ona benzer bazen daha da şiddetli olabilir.

1|0
    0|0
  • Kasiklarina baglanmis bir halatin sagdan soldan asagidan yukardan kuvvetle cekilmesi gibi birsey.
    Ani kasilmalar. Bicak batiyormus hissi zaman zaman.. Tanrım !

1|0
    0|0
  • Çüknü fermuara sıkıştırmak defalarca

2|2
    0|0
  • Kafasini vajinanin icine sokmus bir timsahin rahmini yedigini dusun. Hem de saatler boyunca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim futbol, basketbol... maçlarında kasık bölgesine hiç mi darbe almadın bence kıyaslanamaz (o an ki acı olarak) bizimkinle ama tabi onların ki daha zor

2|0
    0|0
  • Maçta sert bir şut gelir ya olmadık bir şekilde. İki büklüm kalırsın. Odur işte =)

2|0
    0|0
Yükleniyor...