En etkili gebelikten korunma yolu hangisidir?

En etkili korunma yolu nedir? Gebe kalmamak için neler yapılabilir?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• www.askici.org/.../md.jpg

En etkili yöntemdir. Ama dikkat et çocuğu çıkartacağım diye çocukla birlikte rahmi de çıkartma!

Not : Lan sakın ciddiye alıp denemeyin. Şaka yaptım!!! Vardır belki bir kaç manyak dener mener, vebal altında bırakmayın beni :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce , %100 diye bir kavram yok diyerek görüşümü yazmaya başlıyorum..

En güveniliri :
    Hem regl periyoduna göre güvenli günlerde, doğum kontrol hapı kullanarak sevgilinde aynı zamanda prezervatif varken ilişki yaşayıp boşalacağı zaman dışarı çıkarmasıdır.. (Anlayacağın birden fazla korunma yöntemini aynı anda uygulamak en etkilisi ) -

Sadece prezervatif : %93-99 etkili.. Doğru kullanılsa bile.. Ki genede prezervatif var diye içindeyken boşalmasın..

Sadece doğum kontrol hapı : diana35 iyidir ama "asla " doktor kontrolü olmadan alma.
    %98 etkili.. Genede hap içtim diye içine boşalmasına izin verme erkeğin..

Spiral : hormonlusundan çok bakır olan daha iyidir ama doğum yapmış olmak gerekir taktırmak için.. İltihap oranını artırır.. Ama etkilidir %99 .. Prezervatif de kullanabilir aynı zamanda partnerin..

Tüpleri bağlatmak : en garantilisidir :)
    1 çocuk sahibi olmuş olman gerekir..
    Ameliyatın geri dönüşü olsada düzelmeme ihtimali fazladır.. Genede içeri boşalmaya izin vermeyerek etkinliği artırıp %99.9 a ulaşabilir..

Dediğim gibi , neyi tercih edersen et , birden fazla korunma yöntemini aynı anda uygula. Garantile. Erkeklere çok güvenme korunma konusunda. Onlar o an sadece zevki düşünür.. Çocuk olsa kabul etmezler ama :)

Ve korunma harici yılda 2 kez şikayetin olmasada jinekoloğa git , kontrol ol...
    Sağlık bu..

Aktif cinsel hayatın başlamadıysa daha rahim kanseri için önleyici aşı ol..

Ve kan tahlili yaptır , en azından yılda 1, cinsel yolla bulaşan hastalıklara dikkat et..

Teşekkürler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• yumurtlama dönemlerinde olmayan bir vakitte , kondom ve doğum kontrol hapı kullanılan ilişki.. ve dışarı boşalmak.. yok ben kondomla hissedemiyorum, yok ben sıcaklığını çimde hissetmek istiyorum... bik bik bik.. sonra amanın hamileyim.. Allah kara kaşlı kara gözlü 5 tane çocuk versin sana diye dua ederiz sonra :)

0|0
    0|0
  • En pratik kondom bence.

0|0
    0|0
  • prezervatif+doğumkontrol hapı+ertesi gün hapı. bu kadar korkuyorsan git rahibe ol

1|1
    0|0
  • Prezervatif

0|0
    0|0
  • ihtimal var hepsinde prezarvtif zevk vermez digerleride adetini duzenszlestirir sinirsel bozukluklar yapar en iyisi góbegine bosalt sen ;)

0|0
    1|0
  • Çorap

0|0
    0|0
  • Bantlasın ucunu

0|0
    0|0
  • geri çekilme

0|0
    0|0
  • İlişkiye girme. En etkili yol. Kesin çözüm %100.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı

0|0
    0|0
  • Boks yapmak...

0|0
    0|0
  • seks yapmamak

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı...