Ella hapı hakkında bilgisi olan?

Merhaba arkadaşlar ben ilişkiden 9 saat sonra ella ilacını kullandım. Eczacı tok kullansan daha iyi olur demişti. Bende öncesinde bişeyler yiyp yemekle birlikte ayran içtim. Yedikten 5dk sonra da ella yı içtim. Acaba yemekten hemen sonra içmem veya öncesinde ayran içmiş olmam hapın etkisini azaltır mı?

Güncellemeler:

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• fark etmez %95 oranında koruma saglar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sorun olmaz zamanında içmişsin. İçine boşalma olmuş muydu?

0|0
    0|0
    • Yok hayır üzerine gelmiş olabilir biraz ama çok tedirginim ya

• tamam. sorun olursa sorabilirsin her zaman sağlıkla ilgili.

• Teşekkürler siz bu konuda bilgili misiniz?

• Ayran niye azaltsin alkol mu bu?

0|0
    0|0
    • bir yerde antibiyotiğin etkisini azaltıyor diye okumuştum da acaba bunu da etkiler mi diye içime kurt düştü

• "ELLA®'nın yiyecek ve içecek ile kullanılması

ELLA®, aç ya da tok karnına alınabilir."

direk olarak kullanım talimatından alıntıdır.

ilaç sektöründeyim. ilacı biliyorum sormak istediğin bir soru varsa sorabilirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Evet aç tok alınabilir yazıyor ama yemekten hemen 5 dk sonra aldım ya içime kurt düştü ya etkili olmazsa diye. bir de süt ürünler galiba ilaçların etkisini azaltıyormuş doğru mu?

• Yanlis oyle bisey yok. Teoride laktoz icerdiginden soylemiyor. Ilac herseyle birlikte alonabilir bazi etken maddeler vardir alkolle tepkimeye girer sadece buda belirtilir

• Anladım çok teşekkürler. ella güçlü bir ilaç mıdır ya tam da yumurtlama dönemindeydimm :(

• Azaltır tabi.

0|0
    0|0
  • Ayran etki etmezz

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın ve içine boşaldı mi

0|0
    0|0
    • 21. Hayır içe boşalma olmadı sızıntı olabilir

• Hayır

• Oo çok tehlikeli nasıl dayandınız peki o içine girmek istemedimi sen girmesini istemedin mi.

• tok kullanmak mideye zarar için. ilaç tok aç farketmez, gideceği yeri bulur

0|0
    0|0
  • küçük bir hatanın bedeli 50 Tl olmamalı.

0|0
    0|0
  • ayran süt gibi ürünler azaltıyor.

0|0
    0|0
    • Ama o antibiyotik gibi ürünlerdeymiş diye okudum. Sizin tam bir bilginiz var mı bu konuda

• konunun uzmanı değilim ama sırf antibiyotikler için gecerlidir diye okumadım karsılastıgım metinde .

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır bebeğim öyle birsey olmazken dikkat etmen gereken nokta ellayi çok fazla kullanmamak bir veya 2 kez le sinirlamak 6 ay içinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...