Sevgilimi kirmadan genital bolgesini temizlemesini nasil soylerim?

Sevgilimi kirmadan genital bolgesini temizlemesini nasil soylerim?
farkli sehirde bulustugumuz icin dus almamiz mumkun degil.

Güncellemeler:
duş tan bahsediyorum :)

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bunu söylemek ile karşı tarafın kırılmasını gerektirecek bir durum içine soktuğunu sanmıyorum. Gayet normal ve hatta olması gereken bir istek bu."Bence temizlik ve hijyen çok önemli ve ben buna çok dikkat ederim, kendim temiz olduğum gibi, karşımdaki insanın da aynı özeni göstermesini isterim" demen yeterince açık olacaktır.

0|1
    0|0
    • kendince temiz , . ama bunun boyle olmadigini oralda anliyorum :( terlenimsii koku geliyor

• ben zaten bu ihtmal olu diye temiz gittim ekstra dan zaten dikkat eder onem veririm kendi bakimima. Ama onunla otele gidecegimiz belli degildi. son anlik bir karar ile 15 lik bir vakit gecirme oldu. bunlar etken olamaz mi =inanmak istemiyorum pis biri olduguna :(

• Dur yahu hemen pes etme :) Ben sadece kendi görüşümü paylaştım. Ya da ben olsam nasıl davranırdım onu yazdım aslında. Erkek arkadaşına pis demek filan istemiyorum ki haddim de değil ayrıca.

En İyi Kız Görüşü

• Sen agda yaptiginda tertemiz oldugunu ona belirtirsen eminim mesaji alacaktir arada sende tertemiz olsan guzel olurdu fikan da diyebilirsin laf arasi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Baskasimdan ornek verin.. atiyorum komsunun kizi agdaya gidiyordu.. e gitsin tabii!! İnsan olur kalir pislik icinde yasanirmi!! Kisinin kendisine saygisi yoksa katsisinsakine olmali falan.. essek degilse anlar herhalde...

1|0
    0|0
  • Kırmadan söylenmez bu... Öküzmüş seninkisi de maalesef.

0|0
    0|0
  • hijyenik ıslak mendiller var eczanelerde kendin için al bulusunnca elinle temizle sonuçta böllge nemli ve azda koku yapması normal

0|0
    0|0
  • ona ben temizliyi cok severim mesela tuyden diksinirim her zaman erkeyimin hosuna gitmek icin buna onem veriri ve bu konuda karsimdakininde onem vermesini isterim soyle o anlar okis? :)

0|0
    0|0
  • Kedi mı beslıyon felan de şakayla karısık

0|0
    0|0
  • "Ben böyle sevmiyorum. Tercihim temiz olması" denebilir. Veya "temiz olsa muhteşem olur."

0|0
    0|0
  • Direk sen yap bence

0|0
    0|0
  • ense köküne bir tane patlat ; git şu kılları kes pis herif diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • sana gelmeden once temızlenmesını soyleyebılırsın

0|0
    0|0
  • Abooooo banyo yapmıyor mu hic

0|0
    0|0
  • Yahudi mi bu adam

0|0
    0|0
  • Sende pis git bidaha ki sefere temizlenelimde gelelim dersin

0|0
    0|0
  • BENI SITOYRSAN TEMIZ OL DERSIN

0|0
    0|0
  • Kıllı olduğunu nasıl anladın

0|0
    0|0
    • killi degil oral da terli gibi farkli bir koku geldi burnuma

• Anladım uygun bir dille sorununu anlatmalısın ileride tinsintiyi kafandan atamazsın

• iste o uygun dili bir bilsem :( anlaticam o yuzden sordum ya

• Filim izleterek soyle bak bununki temiz sende temizle p*rno filim seç

0|0
    0|0
  • E soyle temiz gelsin kirmak neymis onun icin ozel degilmisin

0|0
    0|0
  • Oral mi yapıyorsun ona

0|0
    0|0
  • yanında bide osursa tam olacak

0|0
    0|0
  • Offfffffffff Ben temizlerimmmmmmm yalarimmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • laf carpıtarak o değil senle bulusmaya geliyosa nasıl pislik içinde gelemilir ayrıca evde bulusmuyosanız dısarda nasıl görüsyosun şeyini?

0|0
    0|0
    • otelde

• olabilir tabi ama bunu ilk yasadgimizda oyle bir vakit yktu hersey birden oldu. acaba bu birkerelik bir durum mu yoksa ciddi temizlik sorunu mu yasiyor bilmiyorum

• valla bilmem ben kaymak gibi yapar heryerimi öyle bulusurum gelmeden önce mesela yola cıkmadan önce karşımdakine saygım var

• Trasini ol gel de alinacak birsey yok bunda esek degilya alsin

0|0
    0|0
    • traş degil oral esnasinda terli gibi koku geldi degisik cok nemli kalmis gibi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...