Kızlar, yeni cinsiyet değiştirdim bayan oldum?

yeni cinsiyet değiştirdim bayan oldum kızlık zarım yok doğal olarak hastalıktan bakteriden koruyan ilk 20 gün temizlik yaptırdı doktor vajinama ama şimdi nasıl koruyacağım bilmiyorum ne tür iç çamaşırı giymeliyim ve deliği çok dar nasıl desem anal delikten büyük gerçi yinede ama kızlarınkinede şekil olarak benziyor ama emin olamadım doğrumu yapılmıştır 2 delik var temizliğini nasıl yapmam lazım bekareti gidince kadın olunca kızlar özel bir bakım yapıyor musunuz? çünkü bende koruyacak bir kızlık zarı yok gerçi ilişkiyede girmiyorum bu cinsel tercihten dolayı değil hissettiğim bedende olmak için cinsiyet değiştirdim birde korkularımda var açıkçası ilişki için nasıl olacak bilmiyorum doktor 20 günden sonra zorlamadan ilişkiye girebilirsin 3. ayın sonunda 15 16 cm. penis alabilirsin ama 6 aydan sonra iyice esner 20 cm. alabilirsin demişti sizce bu doğal mı 20 cm. yoksa daha fazla mı olması gerekir kafam karışık utancımdan soramıyorumda yanlış anlayacak millet erkeklerle düşüp kalktığımı sanacaklar diye

1|0
5

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...