Kızlar, yeni cinsiyet değiştirdim bayan oldum?

yeni cinsiyet değiştirdim bayan oldum kızlık zarım yok doğal olarak hastalıktan bakteriden koruyan ilk 20 gün temizlik yaptırdı doktor vajinama ama şimdi nasıl koruyacağım bilmiyorum ne tür iç çamaşırı giymeliyim ve deliği çok dar nasıl desem anal delikten büyük gerçi yinede ama kızlarınkinede şekil olarak benziyor ama emin olamadım doğrumu yapılmıştır 2 delik var temizliğini nasıl yapmam lazım bekareti gidince kadın olunca kızlar özel bir bakım yapıyor musunuz? çünkü bende koruyacak bir kızlık zarı yok gerçi ilişkiyede girmiyorum bu cinsel tercihten dolayı değil hissettiğim bedende olmak için cinsiyet değiştirdim birde korkularımda var açıkçası ilişki için nasıl olacak bilmiyorum doktor 20 günden sonra zorlamadan ilişkiye girebilirsin 3. ayın sonunda 15 16 cm. penis alabilirsin ama 6 aydan sonra iyice esner 20 cm. alabilirsin demişti sizce bu doğal mı 20 cm. yoksa daha fazla mı olması gerekir kafam karışık utancımdan soramıyorumda yanlış anlayacak millet erkeklerle düşüp kalktığımı sanacaklar diye

1|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Endiselenme tatlım. Vajinanin dışını her yerini nasil yikiyorsan yikaman yeterli. Pamuklu çamaşırları simdilik dar olmayanlarini tercih etmelisin. Umarim zorluk cekmezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadın olmadan önce araştıraydın ya, geç olmuş bu sorular

0|0
    0|0
    • evet sanırım biras geç kaldım sormakta istemiyorum kimsede akıl edip kendiliğinden anlatmıyor annem teyzelerim halam falan bende sormak istemiyorum sonuçta halkın cinsiyet değiştirenlere bakış açısı belli hepsini or. spu gözüyle görüyorlar :/

• kardeşim olarak gördüklerini ilk duydum, bence annenlere sorman daha akılıca, daha samimi cevaplar verirler

• ayy kız naber :D

0|0
    0|0
    • ayyy iyi kız senden naber ayol ;)

• trol olduğunu düşünüyorum ama eğer gerçekten cinsiyet değiştirdiysen ilişki için bekle 2 3 ay amelyatın taze mikrop kapabilirmisin ve sürekli vajinayı temiz tut bakteri oluşmasın bide kendini sıcak tut yeter

0|0
    0|0
    • ilişki yaşamıyorum malum dinimizin bakış açısı belli zina sonuçta fakat kendini sıcak tut derken pek anlayamadım? ne manada acaba

• Trolluyo sözde 😆

• @Wecandoitt bizde trollayalım :D

• Tövbe yaa yeni halini çok merak ettim simdi

0|0
    0|0
    • bildiğin göğüsleri olan saçları uzun epilasyon sayesinde tüm tühlerinden ebediyen kurtulmuş hormon yüklemesiyle bayan vücuduna bürünmüş yüzü dahil estetik ile tam bir bayan görünümlüyüm artık ilerletmiş doktorlar işini eskisi gibi değil ayırt etmek zordan öte imkansız birde doğal güzellikte avantaj

• bir resim atsaydinda. Kim taniycak seni. Birde çevrenin tepki verdimi aile ve arkadaşların nerde oturuyosun

• aslında kolay olmadı yıllarca ruhumda taşıdığım zihniyetimi ve cinsiyetimi sakladım +21 yaşıma kadar kimselere söyleyemedim derdimi ailem içim sustum laf söz olur diye korktum fakat bu bile bir erkek arkadaşım olmasına engel olmamıştı fakat büyüyünce her şeyi göze aldım pisikoloğum aracılığı ile tüm sülaleme ne hissettiğimi tebliğ ettim başta şaşırdılar kabul etmediler elbette fakat sonra gün güne eridiğimi görünce herkes bir çare kabullendiler bana hayatımı verdiler geri açıkçası korkmuştumda çirkin bir kız olurum travestiler gibi kadın görünümlü erkek yüzüne sahip olurum diye fakat hiç öyle olmadı Allah şükür olsun ki dinen caizliğini öğrenmek ruh ve bedeni bir bütün yapmanında hormonlarda bayan hormonu fazlalığında dinen müsade edildiğini bilmek daha da cesaret verdi zira Allahın emrine karşı gelmek istemezdim ailem için yıllarca kendimden vazgeçmişim Allah için mi vazgeçemezdim diye düşündüm ama hiç öyle korktuğum gibi de olmadı toplumda olumlu karşıladı. batı illerindenim.

Yükleniyor...