Tüy Dökücü mağduru. Yardim edin arkadaslar?

Aslnda weet alicaktm 25tlydi. Magazadaki bayan agis i onerdi 6 tlydi ve hassas ciltler icin dedi. Ilk defa kullanacaktim. Bu size daha iyi olur bu hassas ciltler icin dedi aldim. Kullandim. Once kucuk bir yere denedm alerji yaparsa die bisi yapmadi. Ertesi gun kullanmam gereken her yere surdum. Heryerimde sivilce gbi bsi cikti kasiniyor. Ama ilk test amacli kullandigim küçük kısım haric. Bu nasil sanstir arkadaslar. Napacagm ben doktora gitsem mi fikri olan varmi?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gecer yaptigin yere kiyafet degmesin bir sure. Agis oyle ya cok igrenc bencede

0|0
    0|0
    • Kiyafet degmeme ihtimali yokki. Gobek deligimin cevresi cunku. Vucudumda kil sadece orda var o da kotu bakimsiz bir goruntu ortaya cikartiyo. Kullaniyim dedim boyle oldu. Ne onerirsin?

• Hic bisey oneremem. Zamanla gecer ancak

• Peki tskr ederm

• hahaha bendede olmuştu ucuz bir tüh dökücü krem aldım yara olmuştu sonra geçti :)

0|0
    0|0
  • Sesudan başka marka tercih etme sesunun erkeklere özel tüy dökücü kremi var onu alabilirsin ayrıca bu konularda paraya önem vermemelisiin ucuz etin yahnisi yenilmezmiş sonuçta

0|0
    0|0
    • Ucuza yonelme deilde weet de normal ciltler. icin yaziyodu agisde hassas. Kizda ilk kullanacaksan hassasi al deynce aldim ole. Sesunu oneriyosn yani bir sıkıntı yasamayiz yine demi?

• Hassas olduguna ne bakıyosun her ürünün içeriği farklı sesuda bir sıkıntı yaşamazsın erkekler için olanını almasan bile hassas olanları tercih edebilrsin bir sıkıntı yaşamazsın bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...