Sevgilime bir oyun oynadım...

özet geçicem uzun yazarak sıkıcı hale gelmesin konu..sevgilim bana baglansın beni daha çok sevsin bırakma ihtimali olamasın diye ona bakire oldugum halde onun beni bozduguna inandırdım onu bi şekilde(yatakta) detaya girmeey luzüm yok inandırdım bunu bilin yeter.ve şu an beni bakire degilim sanıyo.üzerinden bi hafta geçti gercekten büyükbi değişim oldu kendisinde olumlu yönde istedigimi aldım diyebilirim ama içimde rahat değil bi yandan:/ onu kandırdım amayaptım artık önemli olan bundan sonra ne yapacak olmam onu da size soruyoum napmalıyım?

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

• vay be aynı kafadanız bende buna benzer şeytanlıklar yapmıştım. :)

yapacak bişey yok güzelim amacına ulaşmışsın evlenirsiniz ne güzel evlendikten sonra kan gelirse de dersin demekki tam bozulmamış diye ;) süpersin tuttum :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• O değilde ben neyi merak ediyorum biliyomusun :D ... çocuk tekrar ilişkiye girince bekaretini bozdugu kızın kanalizasyon borusu gibi geniş oldugunu anlayınca suratındaki ifadeyi çok merak ediyorum :)))

2|1
    0|0
  • o olumlu yonler olumsuza donecek cok yakinda, soylediydi dersin. yapmis oldugun hareketin sorumlulugu cok buyuk ve bu sorumlulugu herkes kaldiramaz. allah akil fikir versin, bir insani boylece elinde tutabilecegini dusunebiliyorsun ya pes. unutma, giden gider. bir tarafini da yirtsan bunu degistiremezsin.

0|0
    0|0
  • yatağa yatmışın şeyini açmışın.

kan gelse ne olur gelmese ne olur.

sence hala bakire misin?gerçekten.

2|1
    0|0
  • Bana yapilsa kizligini gercekten bozar sonrada birakirdim. Yalanla yürüyen iliski ucurumdan ucmasi kesindir.

1|0
    0|0
  • Sana hazırladığımız gazoz kapağından madalyanı vereceğin adrese postalayacağız.

0|0
    0|0
  • madem bakire değilsin yapmamızda sakınca yok diyecek şemsiyeyi takacak sabahlara kadar bi 69 bi 72 köpekti kediydi parçalayacak seni sonra bakacaksın ki ortalık kangölü ooo olacak sana

1|0
    0|0
    • ya hayır bakireyim.sadece onu beni onun bozduguna inandırdım.olay bu

• şahsen ben olsam madem bozuldun tadını çıkaralım derdim

• yahu sen böyle düşünürsen yazık edersin kendine. bir ilişkide yalan kandırma olursa o ilişki yürümez.ayrılacak elbet senden

1|0
    0|0
  • Bakire namuslu kiz ayaklari bunlar hep birgun gelirde terk ederse seni bakireyim diye ovunursun

2|0
    0|0
    • gercekten bakireliğini verenlerle aynı kefeye koyulamam ama değil mi=? en azından sınırımı bildim vermedim. tamam diğer bi açıdan bakıldıgında öpüştüm aynı yataga onunla yattım ama yinede bi bakire olmayan kızlıgını verenle bir değilim KESİNLİKLE..nokta

• Yalayip yuttuktan her turlu boku yiyip de bi icine girmedi ise bence HIC FARKIN YOK.

• sonu kötü biter...o kısıyı kandırıp bu şekilde bir amaçla bağlama sevginle kendıne bağla

2|0
    0|0
  • bu yalanın ortaya çıkarsa seni asla affetmez...

0|0
    0|0
  • gerçekten ver sen de.

1|0
    0|0
  • Empati yap, kendine uygun cevabı alırsın.

0|0
    0|0
  • aynısını benim sevgilim yapsa herşey biter.

0|0
    0|0
  • köklemek isteyince napcan?

0|0
    0|0
  • bozar o söyliyim yakındır :D

0|0
    0|0
  • bu ne la.. kızlar iyice bozdu bozdu..

0|0
    0|0
  • sen ona bakire değilim diyeceksin sonra adamı girmesin diye ikna edeceksin zor biraz o işte

0|0
    0|0
  • seni bırakır yalan söylediğin için

0|0
    0|0
  • Nasıl bır bilgisiz le bırlıktesın kı anlayamadı

0|0
    0|0
  • adet gününe getirdin dimi? şeref denilen bir şey olmayınca oluyor böyle tabi.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ee sevgilin bozdum diye seninle tekrar ilişkiye girmek isticek? ozaman napıcaksın kolunu sokup öylmi bozucaksın? ah bu gereksiz yalanlar..

3|2
    0|0
    • gercekten ilişkiye girmedk zaten.eğer girseydık bu oyunu yapmamın anlamı kalmazdı dimi sadece yüzeysel düşün biraz işte. yaptığını sandı beni ama öyle olmadı ben oynadım ona..hepsi bu..yoksa tam anlamıyle bi cinsel ilişki yasanmadı

• Ikna ettin diyelim. Peki evlendiginizi düsünürsek ne poh yiyecen. Ozamandami ikna edecen.

• o da kolay

• Şeytan azapta gerek devam et ohh yapmamışım diye sevineceğine yaptığına sahip cıkmayı bilir

0|0
    0|1
  • Umarım en kısa zamanda bunu fark edip sana tekmeyi basar.

0|1
    0|0
  • oh my gosh!

... lütfen gerçekleri söyle.

0|0
    0|0
  • Çocuk nekadar da salakmış daha önce ilişkiye girmediniz ve kızlık zarının bozulduğunu sanıyo öyle bişey yapmadığını bilemicek ve kandırılıcak kadadar cahil mi? sokmadan sürtünme yoluyla kızlık zarımı bozulur bilmiyomu küçük çocuk bile anlar kızlık zarının bozulup bozulmadığını bence o seni kandırmış ;)

0|0
    0|0
  • 1. Kapalı kızlık zarım varmış dersin o ilişki esnasında bozulmuyor. Detaylarını araştır.

2. Bir daha sevişmek isterse kaçış olmaz vereceksin bacım o zaman çünkü daha önce yaptığınızı zannediyor.

3. Seni severse kadın/kız fark etmez sever.

4. Bu kadar yazdım nasıl inandırdın yani adam nasıl anlamadı onun ilk seferi miydi? Anlat eğit bizi.

0|0
    0|0
  • insanlara yaptığın yorumlaran yola çıkarak sen sevmiyorsun sen ya egoist bir canlısın sadece ''insan '' diye özel olarak belirtemiyorum malesef sevgilne çok çok yazık.

2|0
    0|0
  • ya sabır ! senin bakşreliğin biteli oluyor be gzeim illaki özel olarak bozulmasına gerek yok .. hadi zaten bakirte değilsin diye sürekli vajinadan ilşki yaşamak isterse ozamn yalanın çıkmayacak mı ortaya ?

1|0
    0|0
  • seytansın ya bu yalan elbet birgün son bulacak bi daha birlikte oldugunuzda kan gelnce nolcak nasıl açıklıcaksın yada yalanın ortaya cıkmasın diye bu sefer baslasıylaa mı yatacaksın sacmalamıssın bi öğrenirse gerçeği yüzüne bile bakmaz söyleyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...