Bayanlar böyle bir beraberlik yaşamak ister misiniz?

ben üniversite okuyorum hani tangacım sevgiim olmadı hiç ve nasıl desem artık bazı şeyler yaşamak istiyorum ama kadınlardan sogudum malum ünversite ortamındaki kızları gördükten sonra guvensızlık geldi size sorum şu bakirelik gibi bir derdiniz yok karşınızdaki çocuk baklavaları falan var boy 1.82 tipi gayet iyi sadece bu dış görünüü için onunla beraber olurmusunuz cinsel isteginiz için sevgi olmicak bağlılık olmicak sadece sex için buluşulucak? soru nereden cıktı derseniz baştada belirttigim gibi kadınlardan sogudum ve ne yalan söylim birazda kendimce onlardan öc almak istiyorum nefret doluyum biraz

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sevdiğim birisi olur,duygusal açıdan değil ama arkadaş olarak da iyi kafa dengi birisiyse.evet.

0|1
    0|0
    • sağol hani bilmiyorum dediğim gibi hiç sevgilisi olmamış bi çocuk onun için hiç olmassa ilki olmak için falan olur sanırım

• Arkadaşlıkta sorun çıkmaz mı sonra acaba

Kızlar Ne Diyor 3

• Duygusallık olmadan çoğu kadın yatmaz ben sana diyim.

0|1
    0|1
    • poff ya utangacım diye yanaşmıyorlar bak oda arkadaşım son getirdigi kızla az önce çıktı hayat onlara güzel :( bu sogumuş halimle zor aşık olurum bi kıza güvenemem benden önce yaptımı yapmadımı diye ha beni uçkur delisi sanma dediğim gibi bak bişi yaşamadım ama işte kaldıgım yer genelev gibi kız alıyor odasına çocukları poff bilmiyorum neyse sagol yorumun için

• Erkeklerden daha dik durabilen ,yaotıklarının arkasında duran erkek gibi kızlar var.Anlayana..

• varsada ben görmedim kardeşlik :) sagol yorumların için ama sanırım yolumu çizicem bi şekilde )

• hayır neden birlikte olayım,aptallık

0|0
    0|0
  • bakire değilim ama bu anlattıkların için kimseyle birlikte olmadım olmam da. nasıl olsa bakire değilim bana herşey serbest diye düşündüğümüzü mü zannediyorsunuz anlamıyorum ben bu insanları

0|1
    0|0
    • hani çevremde gördüğüm kadarıyla öyle yane ha istisnalar kaideyi bozmaz bilemiyoum

• öyleleriyle yatınca da öç almış olmazsın çünkü onlar için farkeden bişey yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...