Erkekler, şu soruyu neden sorarsınız?

"biriyle en fazla ne kadar ileri gittin","bakire misin", "kaç kişiyle yattın" vs gibi sonu aynı kapıya çıkan sorular.Bunları sorma nedeni bence erkeğine göre değişiyor,kimisi açık kapı olup olmadığını öğrenmek istiyor ona göre yaklaşıyor,kimisi hoşlanmışsa daha önce cinsel bir deneyim yaşamamış olmasını istiyor.Siz neden sorardınız bu soruyu yeni tanıştığınız birisine?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Neden önüne gelene laf atan önüne gelenle yatmak isteyen erkekler iş evliliğe gelince bakire arıyorlar ? Bi sizdemi var sıfır kutuda olma takıntısı ya kadın bakire ise ve zeki bir kadın size daha önce birileri ile beraber olup olmadığınızı sorarsa ona göre değerlendirirse haa bizde kızlıkmı var lan diyeceksiniz diğmi zeki bir kadın şöyle sorardı heralde onca kadının belki hastalıklı belki daha önceden birsürü penisin girdiği ve pisliğini taşıdığı penisini ben bakire vajinama sokarak 100 tane erkeğin pisliğini bana taşımaya ne hakkın var ? derdi heralde kızanlar olabilir bu cevabıma ama buzdolabı yakınlarında yoksada pencereden cıkarsınlar artık ne bilim 8 martlıyım pardonn yani kişiselleştirmeyelim ama birşeyi isterken neyi hakkettiğine bakacaksın arkadaş !

1|2
    1|0
    • alakasız.

• kesinlikle alakasız olan sizin sorunuzun dışında bir soru sormam sizin hakkınızı savunarak saçmaladım pardon... IQ ŞART !

• Eksi verenlere inat artı veriyorum herkese bilgiye ve düşünceye duyduğum saygıyı gösterir buda hernekadar soruyu soran kişi ben olmasamda ...teşekkürler

• niye sorarım çünkü evliliğe kadar gitmek için sorarım

0|2
    1|0
  • sadece bir arkadaşım var ona sordum asla sevgililerime sormam sormadım

0|2
    0|0
  • daha önce bir deneyimi olup olmadığını öğrenmek için

0|0
    1|0
  • yatma ortamı hazırlamak için.

0|3
    0|0
  • sormadım ..sadece bende bir şeyler yaşadım diyene sordum neler yaşadın ve yeterli zevk aldınmı diye ..bu soruyu ciddi evlilik düşündüğüm kızlara bile sormadım..

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar hiç böyle bir soru sormadım

0|1
    0|1
  • yeni tanıştığım birine cidden bunu sormazdım.

hiç sevişmediğini anlarsam okey!

seviştiğini anlarsam arkadaşız max.

0|1
    1|0
  • böğle bir soru hiç sormadım... saçmalık böğle bir soru soran erkekle birlikte olan bayan varmıdır...

1|1
    0|1
  • Belki de cevapları okuyup masturbasyon yapılıyordur. Kimbilir.

0|1
    0|1
  • amaç konuyu cinselliğe çekmek yoksa merak ettiğimizden değil

0|0
    0|0
  • çok kıskanç biri olduğumdan sadece benim olmasını istediğimden

0|0
    0|0
  • beyler tuzak soru açık vermeyin :D

0|2
    0|0
  • bence bu soru sacma ya gecmişe değil geleceğe bakmak lazım yaşamışsa yaşamış anlamıyorum neden sorarlar fantazimi yaparlar ne

0|1
    0|0
  • veren iyi olsaydı en iyi o***lar olurduda kimsede kötüsünü istemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...