Arkadaşlar sizce bende problem mi var? Doktora Falan Gideyim mi?

Lafı uzatmayacağım kız arkadaşımla ön sevişme yapıyoruz ama kız arkadaşımda bende yarı çıplaktan bile daha fazla giyiniğiz ben pantolonluyum kız arkadaşımda sadece göğüsleri açık onunda gerisi giyili ve sevişmemizde sadece öpüşüyoruz yatakta o halde uzanıp bazen o benim üstüme çıkıyor bazen ben onun üstüne ama bu kadar ve ben bu işten zevk almıyorum bazen bana masturbasyon yap diyorum elinle reddediyor hemen ben ona pantolonunun üstünden yapıyorum yani çıplak değil ama bu da zevk vermiyorum bir defasında dayanamadım yatakta kendi kendime masturbasyon yapıp meni üstüne aktı ama yine giyinik haldeyiz hemen hemen ya ne bileyim normalde erkekler yolda yürüken bile tahrik oluyorlar ben neden böyle değilim etrafıma bakıyorum bütün arkadaşlarım yolda yürüken bile tahrik oluyorlar bende yok ancak p*rno izleyeceğim masturbasyon yapacağım da öyle olacak biraz kiloluyum göğüslerim falan biraz büyük internetten araştırdım acaba testosteron eksikliğimi var ya da östrjen eksikliğimi var daha önce milli olmadım ve 24 yaşındayım 2 haftadır kafayı yiyeceğim neredeyse bilgisi tecrubesi olan biri varmı?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• kızda çekingenlik var ürküyor işte

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum benim anladığım kadarıyla kız arkadaşının cinsel iktidarsizligi sana da yansimis

0|0
    0|0
    • Ya anlatamadim hani sevisirsin ya partnerinle biz bildigin üstümüz başımız giyili pantolon falan var üstümüzde mesela ben gaza geliyorum penisimle oyna diyorum ya da ben oynayim diyorum ama reddediyor bende yatakta üstümüz giyinikken sadece opusmekten zevk almıyorum bu normalmi sence

• ten uyumundan ziyade kız arkadaşım ileri gitmek istemiyor galiba ama sorunu kendimde arıyorum 15 gündür canım sıkkın evde sürekli masturbasyon yapıyorum canım sıkılıyor kiloluyum göğüslerim biraz iri jinekomasti galiba mesela geneleve gidip ilişkiye girmek istiyorum korkuyorum ya beceremezsem diye

• Ya sacmalama dostum allah aşkına. Kız arkadaşını karşına al ciddi ciddi konuş bu konuyu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Doktora git sen.

0|0
    0|0
    • gidecem düşünüyorum üroloji demi bunun alanı rezil etmeyim kendimi

Yükleniyor...