20 yaşında birden fazla ilişki normal mi?

20 yaşındayım ve çok kez anal ilişki yaşadım bir insan ile. Biraz doyumsuzum. Bu yaşta bu normal midir

0|0
9|47

En İyi Erkek Görüşü

• Zar sağlamsa seni alan adam yandı

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.
    Erkekler anal bölgelerinden zevk alırlar. Gay olsun ya da olmasın her erkek anal bölgelerinden uyarılmaya çok açıktır. O yüzden kızların da aynı bölgeden aynı uyarılmayı yaşayacaklarını düşünürler ki bu kadın anatomisi gerçeğine aykırıdır.
    Gay olanlar bunu zaten anal ilişki yaşayarak yaşarlar. Ama gay olmayanlar " Ne ya ben gay miyim?" diyerek oralarını elletmezler bile. Bu sefer de içlerinde kalan ve hiç bir zaman yaşayamadıkları bu zevki kadınlar üzerinde yaşamaya kalkarlar ki, bu durum zaten başlıbaşına bir yansıtma ve sapma durumudur.

1|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 46

• Anla yapman sağlığın için iyi değil.

0|0
    0|0
  • senden öncekiler daha güzeldi..

0|0
    0|0
  • evet yavrum sana göre normal ufkun açık

0|1
    0|0
  • Konu disi ama anali hic denemeyen merak eden acidan baska zevk olmadiini soyleyenlere ne dersin

Mesela sadece erkegin zevk alsin diye mi anal

0|0
    0|0
  • kişinin yapısına bağlı yemek yediğini düşün kimi çeyrek kimiyarım kimi bir kimi 2 porsiyon yer buda gıda gibi ihtiyaç kapasite durumu kendine eziyet etme

0|0
    0|0
  • Helal sana.. :D Zevk alıyor musun bari? Doyurabilirdim aslında seni.. ;)

0|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|0
  • enerji yüksek sonun ne olur

0|0
    0|0
  • sonrada ben bakireyim diye gidip bir mazlum bulursun

0|0
    0|0
  • normal ama arkadan olması anormal

0|0
    0|0
  • anal ilerisi için sağlık sorunlarına neden olabilir

0|0
    0|1
  • karekter meselesi senin gibiler yüzünden piyasa bozuldu :D

0|0
    0|0
  • ahhhh neredesin sen nerede :)

0|0
    0|0
  • Normal bence. Bunun yaşa göre sayısı yok. Düzenli bir ilişkin oldu mu zaten saymazsın :)

0|0
    0|0
  • bu yaşta neysede 30 geldiginde bez baglıaycagın kesin

0|0
    0|0
  • Her doyumsuz senin gibi yapsa bu normal mi olur sence

0|0
    0|0
  • istedikten sonra normaldir merak etme oyle olman dogru diyil aslinda ama merak etmedimde diyil ha

0|0
    0|0
  • fazla hızlısın ve anal cok riskli ilerde evlenecegın kocan anlar ve mutsuz olursun

0|0
    0|0
  • Kocan da önden ç... r ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • Gayet normal de anal dan nasıl zevk alıyorsun onu anlamadım 😊

0|0
    0|1
  • Normal diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum ve seni sevmeyen ölsün canım :)

0|0
    0|0
  • Belkide fazla bile çünki evlenmeden olan doyumsuzluklar farklı yöne kayabiliyor

0|0
    0|0
  • anormalin üstünde hemen evlen asla zina yapma anam kızım

0|0
    0|0
  • Bu yasta yasamiycanda ne zaman yasiycan tdini cikar sonra pisman oldum keske yapmasaydim demede

0|0
    0|0
  • sadece anal ilşkimi yaşadın yani hala bakireisnöylemi

0|0
    0|0
  • Hayat sana guzel 😉

0|0
    0|0
  • Anal bağışıklık yapmasın sende...

0|0
    0|0
  • İleride ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsin. Dikkat et.

0|0
    0|0
  • İnsan oradan doymaz zaten bir de önden doymayı dene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

• kolay gelsin kanalizaysyon borusu gibi olmuştur

0|1
    0|0
  • Igrenc ya neden anal hiç mi acımaniz yok kendinize

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • G. ötten sikilmek aşağılandırıcı. Bunu kabul ediyorsan normal

1|0
    0|0
  • 22 yaşındayım açıkçası bende çok doyumsusum sevgilim ile 2 yldir yüzeysel yakinlasiyoruz inan benim yerimde olan her kız isteklerine yenilip ilişkiye girerdi ki artık öyle herkes ve ben asla isteklerinin kölesi olup bir erkeğin altına girip onu hiç bir zaman göğe çıkamadım elbet yakinlasirsin sıkıntı değil ama arada aşk varsa evlilikten sonra dua ile yapmayı düşünürsün anal ve normal ilişki hepsinden korkuyorum ama anal asla tercihim degl

1|1
    0|0
  • Ohaa senin canin patlican mi :D yazik etmissin kendine bir heves ugruna daha yapma bence

0|1
    0|1
  • Gayet normal

1|1
    0|2
  • Oha gerçekmisin. Aynı kişiyle mi farklı kişilerle mi. Bu yaşta ne bu hız anlamış değilim

0|1
    0|0
Yükleniyor...