Regl döneminde ilişkiye girmek?

Regl döneminde ilişkiye girilir mi? Yapan yapmış olan var mı? Bu ne kadar sağlıklı veya zararlı? Merak ettim bilgilerinizi fikrinizi bilmek isterim :)
Ve bakireyim meraktan soruyorum.

0|0
326

En İyi Erkek Görüşü

• kadın ıcınde erkek ıcınde sağlıksız hastalık kapma sansı yukselıyor.. kı adetlı kadın hallerını bılıyoruz kokusu fala ınsanı cınsellıkten sogutabılır.. ayrıca normal zamanda yapılan bırlesme gıbı olmaz kayganlık tam sağlanamaz.. oluşacak goruntude mıde kaldırıcı.. dını boyutunu hıc saymıyorum.. o uc bes gun neyse dınelnemk ve eslerın bırıbırınız ozlemesı bence daha güzel.. yaradan bu zamanda ozleyın bırbınızı demıstır belkı kım bılır

4|3
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Girilir. Ben yaptım. Bir zararı yok. Yalnız normal zamanda kadın sulanır, kayganlaşır ve girmek karşılıklı her iki tarafa haz verir. Kadın adetliyken o kayganlaşma yok. Ben her girdiğimde penisimin başına ufak iğneler batıyormuş gibi hissettim. Öyle çok şiddetli değildi ama normal zamandaki haz yok. Öte yandan girip çıktıkça kızlık bozuyormuş gibi oluyor o da ayrı bir fantezi. Ayrıca kadınım da kendisini her haliyle aldığım, istediğim için memnundu. Son olarak da kalkmışı indirmek için kendi kendine mast yapmaktan çok daha tatmin edici.
    Bu durumda mekan olarak da banyonun tercih edilmesi çok pratik oluyor.

0|0
    0|0
  • Regl Döneminde hem dinen uygun değil,
    Hemde erkek için çok zararlı. Bel soğukluğu ya da bir çok hastalık bulaşabiliyor

0|1
    0|0
  • Allah, kadına regl ve isteksiz zamanlarında kocasıyla ilişkiye girmeme hakkını veriyorsa, gerisini sen düşün. Araştırmalarıma göre; Allah neyi yasaklamışsa insana zararlı şeyler oluyor. Ancak isteksizlik uzun sürecekse, erkeğin boşanma hakkı hem hukuken hem de dinen var.

0|0
    0|0
  • Girilmemeli o dönemde. Enfeksiyon riski var çünkü.

0|0
    0|0
  • Girilmez cok gunah ve sagliksiz ya

1|1
    0|0
  • regl döneminde ilişki sağlıklı olmaz dinen de evlide olsa yasak

1|1
    0|0
  • Sana şu kadarını söyleyim eskiden adet olan kadın kocası ile ayni yatağa bile yatmazmiş bırak ilişkiye girmeyi

0|0
    1|0
  • Ben yaptım. Aslında biraz tiksindim ama partnerim istemişti. İlk defa onu okadar zevk alırken gördüm. O yüzden devam ettim. Ama tiksindirici yani.

0|1
    1|0
  • Zararlı ve günah

0|1
    0|0
    • Teşekkürler ^^

• Yoo ben asla yapmam zaten mera ettim sadece ^^

• Sevindim, mantıklı bir düşünce. iyi geceler dilerim😊

• Girilmez :/

0|0
    0|0
  • erkek için zararlı, mikrop kapma ihtimali çok yüksek. onun dışında hatun çok istekli olur. fakat diğer günlerde niye bu kadar istekli olmuyorsun ulen? diye sorulunca sorun çözülür.

0|0
    0|0
  • Ya herşeyden önce tarzım değil ya bir keresinde bitti diye ilişkiye girdik ama az da olsa vardı iğrenmiştim bekleyin kuzım 1 hafta sonra devam

0|0
    0|0
  • hiç sorun yok kardeşim.. sadece batıl inanç

0|0
    2|1
  • bişi olmuyo

0|0
    1|1
  • O dönemde girme mikrop riski var ciddi

0|1
    0|0
  • hem günah hemde saglıga zararlıdır..

0|1
    0|0
  • Müslümansan haram, degilsen herşey serbest

0|0
    0|0
  • Günah

0|0
    0|0
  • tarzım değil bir şey ya regl döneminde kadının teni mikrop saçar

0|0
    1|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• bir bitmediniz a... cıvıttınız iyice

1|1
    0|1
  • Yaptım ama iğrençti

0|2
    0|0
  • Günah çok ve çok sızılı sancılı uyuşuk oluyor oran naaıl yapcan ay bayılırım ben be

0|0
    0|0
Yükleniyor...