Ya sevisirken hic bisey hissetmiyorum sebebi ne olabilir?

Esimle beraber oldugumuzda hic bisey hissetmiyorum. Girdigini bile hissetmiyorm vajinam genis olabilir mi? Zevk vermiyo zevk alıyomusum gibi yapıyorum ama yok hic bisey hissetmiyorum. Yeni evliyiz daha once iliskimde olmadı.

0|0
137

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç. İlişkiye girmeyen birinin geniş olacağını sanmam. Yeterince uyarmıyordur seni.

0|0
    0|1
    • Bende buna anlam veremiyorum daha once bir iliskim olmadı ama ilk gecede girdigini bile anlamadım desem yeridir

• Rahatlamayı denicem zihnimi iyice su dusuncelerden kurtarmam lazim. Tesekkur ederim.

• Bence de öyle yapmalısın. Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• gecmıste yasadıgın cok fazla masturbasyondan tut aşırı ısteme kadar bır dünya seçenek çıkar.. ılıskının kısalığı ve afedersınız ama esınızın penısının olması gerekenden cokkıcuk ve sızınde bıraz kılolu olmanıza dek cok sey olabılır.. yapmanız gerekn burada uzman olduğunu ıddıa eden bırı cıksa dahı doğruca hekıme başvurmak ve soruna cozum aramak.. sıze bır hekimden başka hıc kımse yardım edemez su anda.. bırde cıftler zamanla uyumu yakalayabılır ki 4 ay dıyorsunuz artık bu surede gecmıs.. lütfen hekıme gıdın utanmayın cekınmeyın bu sızın yasam hakkınız evlılık hakkınız!! utanacak sıkılacak bırsey degıl.. sakın olaki bu süreç yaşanırken esınızı rencıde etmeyın soğursa sızden bır daha telafısı cok zor olur..

1|1
    0|0
  • Penis ince olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Esim ilkim bilmiyorum ki normali nasil olur bu ince mi

• Sonuçta doğum yapmış olsun vajinan genişlemiş diyebilirim. Önsevişme filan oluyor mu uzun?

• selam güzelim öncelikle cesaretinden ötürü tebrik ederim eşini seviyormusun bu önemli ilişkiye başlarken bitene kadar ne yapıyorsunuz ya da eşin ne yapıyor tamamı ve içinde ki süre ne kadar ilişkiye sıcakmı sınız bunları anlatabilirsen çözüm yolu bulabiliriz sevgiler

0|0
    1|0
    • Eşimi seviyorumda simdi hikaye gibi bastan sona ne yaptigimizi mi anlatim. Hemen hemen herseyi yapiyoruz deniyoruz

• yani duruma göre teknik değişiklikler gerekir heyecanınızı yenilemelisiniz soğuksanız farklı soğuksa farklı hastalıkta teşhis tedaviden önce gelir iyi teşhis doğru tedaviyi getirir bu netice verir genede siz bilirsiniz sonu ayrılığa gider yazık olur iserseniz özelden yazabilirsiniz sevgiler

• eşinden kaynaklanıyor birde eşini ne kadar istediğin önemli sexe karşı duyarlı olmayabilirsin bazı kadınlarda böyle ama yinede iş erkekte biter ön sevişme çok önemli çokkk

0|0
    0|0
  • Eşine doğruyu söyle bacım be beraberce doktora gidin. Böylr şeyler olabilir ama söylemessen ileride çok büyük problemler yaparsınız

0|0
    0|0
  • yalama somuna vida girmez cunku :D

0|0
    1|0
  • Doktora gozukmen lazim..

0|0
    0|0
  • Şeyi küçükse ondan olabilir mi

0|0
    0|0
  • Muhtemel cinsel birlikteniz süreniz ne kadar?

0|0
    0|0
    • Süre konusunda degisiyo. O beni memnun etmek icin sureyi uzatiyo bazen ama yinede yok

• Kilolu Musun?

0|0
    0|0
  • Odaklanma yok psikolojik olarak sekse hazır değilsin adepte olacaksın sonra da gözlerini kapa memişinle oyna diğer elinle esininkini utanma sıkılma olmayacak kesinlikle

0|0
    0|0
  • Eşinin penisini hiç ölçtünmü ya da sordunmu kaç cm bence çok küçük bide yeni evli olduğunuz halde hissedemiyosan yazık sana :( bende tam tersinden dertliyim ;)

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiçmi hoşunuza gittiği olmadı

0|0
    0|0
    • Ya bazı syler deniyo hosuma gidiyo ama girdigi zaman hissedip zevk alamıyorum.

• Ozaman sizde klitoristi uyararak boşalın ya oral olarak öptürün ya da eşiniz içinize girip çıkarken siz klitrosinizi okşayın varkı göreceksiniz

• BGeniş sanırım

0|0
    0|0
  • Sen ilişkide orgazm olabiliyormusun? Boşalma oluyormu sende

0|0
    0|0
    • Hayir simdiye kadar hic olamadim :(

• Ne kadardır evlisin.

• Özele gelirmisin

• ne kadar oldu evlenelı

0|0
    0|0