Boşalamıyorum, çok moralim bozuluyor yardım?

Merhabalar, bugüne kadar hiç masturbasyon yap (a) madım. Ne zaman denediysem hiç boşalamadım ereksiyon haline geliyor hatta çişim gelir gibi bişiy oluyordu fakat ben ne yapsam ne etsem boşalamadım. Gece rüyalanma ile 2 ayda 1 falan boşalıyorum ama bunun problem olduğunu düşünüyorum, doktora gideceğim bu yüzden ama ne diyecem bilmiyorum.

Troll soru değildir kesinlikle yardımlarınızı esirgemeyin fikir verenlere çok teşekkürler, sadece masturbasyonla değil oral s*ks te de boşalamadım, partnerim kendini suçladı çok üzgünüm bu yüzden, lütfen acil yardımları bekliyorum.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok önemli bir sorun.

p*rno seyredip denesen olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • izliyorum öyle deniyorum zaten, yoksa hiç imkanı yok. Gerçekten çok önemli bir sorun ürolojiye sıra aldım randevu bakalım gidip söyleyeceğim. Bu sorunu uzun zamanır biliyordum ama artık cesaretimi topladım hem sizede sorayım bilgi edineyim ne yaptırıyorlar

• teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• hayal kurmuyormusun

0|0
    0|0
    • hayal kurmuyorum, masturbasyon da ise hayır ama sevgilimle yaparken de boşalamadım. Çok uğraştı her şeyi yaptı benim için ama yetmedi nedense çıkartamadım içimden bir ya

• Kayganlaştırcı krem veya şampuan kullan sevgilin yaparken gerilmiş olabilirsin düzelir

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• sper çıkmıyor galiba hiç sudamı gelmiyor özelden yazabilirsin ye yitip içiyorsun yaşın boyun kilon aldığın gıdalar bunlar önemli

0|0
    0|0
  • Ne guzel iste

0|0
    0|0
  • Ben boşaltırım. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...