Evlilikte cinsel mutsuzluk, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar evliyim, eşimle 5 yıllık bir süreçte severek evlendik. Her şey harikaydı. Saygılı sevgili bir ilişkimiz oldu. Ama cinsel anlamda hiç yaklaşmadık, ben çok istedim o da olmaz derdi hep evlenene kadar. Evlendikten sonra ilk gece korkusunu yenemedi aylarca bekledim sırf mutsuz olmasın korkmasın diye. Elimden gelen her şeyi yaptım. Neyse olduk ilk kez, acı çekmedi fazla. Ama kendini çok kastı serbest bırakmadı. Ve hiç zevk almıyor. Hala bana kendimi kötü hissediyorum diyor. Eşinim diyorum yok yine fayda etmiyor. Pis bir insan değilim genital bölgemi her zaman alırım. Penisim ufak değil. Çok istekliyim ama yok. Hâlâ dini yönden saçmalıyor bana. Şimdi uzmana gidelim diyorum gelmiyor. İyice kafayı yemek üzereyim ne olur yardım edin. Üzücü yorumlar yazmayın :(

Güncellemeler:
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Dedim başkalarıyla ypcam artık. Senden soğudum dedim bana karşı tavırları değişmeye başldı? sizce devam mı edeyim böyle yapmaya. artık olumlu gibi. dün gece istedi yok dedim. birazda o çeksin

0|0
16|25

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış yönlendirmek istemem ama aynı sorun bende de vardı. İlk başlarda çok canım acıyordu ve her beraber olduğumuzda o acıyı çekip ağlamaya başlıyordum. 1 sene boyunca da devam etti. Hiç beraber olmak istemiyordum. Ama eşim birgün o zaman izin ver gidip başkalarıyla yapayım diyene kadar... kendini benden iyice çekti ve daha da kendine bakmaya başladı. Ne olduysa ondan sonra oldu bende. Onu çok arzulamaya başladım ve kıskançlık duyguları devreye girdi. Ve yanlış anlama ama şu an sabahlara kadar herşey gayet iyi. Hatta haftasonları bile dışarı çıkmıyoruz.

0|4
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu sebepten ben hep evlilik öncesi ilişkiden yanayım. Bu durumu yaşayan maalesef çok fazla erkek far.. Kadınlarımız asexüel ve çok sorunlular bu konuda. Mutlaka işinin ehli bir uzmana gitmelisiniz. Bir kadın mst. yapmıyorsa, prn seyretmiyor ve cinsel fanteziler kurmuyorsa tecrübeli bir erkeği mutlu edebilmesi çok zordur. Zira biz erkekler bu konuda üniv. okurken kızlar ilkokul öğrencisi pozisyonunda kalıyorlar. Tüm kızlar böyle olmasa da cinsel yönden erkekelerle aynı düzeyde olanlar çok az maalesef.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Dindarlar mitoz mu bölünüyor ben anlamıyorum. Seks doğanın kanunu.

2|5
    2|1
  • Bence siz biraz daha samimi olmalısınız hala ciddiyetle yaklaşmanız bana saçma geldi seni başka bir insan gibi görüyor Sonuçta hala o yüzden bence mesafenizi Aşan daha fazla vakit geçiren ufak ufak şeylerle belli dini açıdan da olması gerekeni ona söyle bakalım ne diyecek

0|0
    0|0
  • kesinlikle bir uzmana gidilmeli ama ona da yaklaşmıyor diyorsunuz ne desem bilemedim evlendikten sonra bile hala böyle düşünen eşiniz için ne yapılabilir.. peki size karşı tavırları duygu davranışları nasıl cinsellik dışında

0|0
    0|0
  • Böyle omu tehdit ederek zorla yaptıramazsın. Yapamıyor diye de hep isteme sende. O ortamı yaratmaya çalış belli ki utanıp sıkılıyor. Bir psikologtan yardım alman iyi olur sakin bir daha tehdit etme..

0|0
    0|0
  • tedavi görmesi gerek, belki küçükken tacize uğramıştır. mutlaka ikna et bir uzmana görürünün bir de her zaman yanında olduğunu hissettir

0|0
    0|1
  • Bir aseksüelle evlenmişsin.

0|0
    0|1
    • galiba öyle oldu. çokta severek oldu ya. saygı sevgi hrşey var işimiz gücümüz. ama cinsel hayatım yok. ayrılmayı düşünmeye başladım. kız çocuğu istiyorum. of çıldırcam. uzmana gittik yine tık yok. galiba boşancam artık canıma tak etti ya da gidicem bir kadına bascam parayı herşeyi ypsın. ya cinsel hayat istiyorum ben. eşim varken mast yapmak istemiyorum.

• Git eşinle konuş. Böyle yürütemediğini anlat. Ne çok kötü bir mantık o ya, basarım parayı falan. Ayrılmış olaanız ne halin varsa gör ama onu aldatmaya hakkın yok.

• Bence var. Ne yani, bir adama karilik yapma sonra 'Beni aldatmaya hakkin yok'

• Ayrıl

0|0
    0|1
  • Psikolojik açıdan hiç sağlıklı değil bu kadın. Yıllarca kendisine uygulanan aşırı baskı sonucu bu hale gelmiş. Hem zaten içinde cinsellik olmayan 5 yıllık ilişkiden sonra sağlıklı cinsel hayat beklemek hata olurdu ya neyse.

Yıllarca çekersiniz, benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • Yardim almaya ikna etmelisin. bir anlasi annesi konusmali. Senden baskasina mi gitsin falan derse siradanlasabilir ilişkiye alisir belki

0|0
    0|0
  • Sen de aynen böyle söyle Böyle giderse ayrılırız de

0|0
    0|0
  • Bak evlendikten sonra kadının kocasını cınsel yönden mutlu etmesı tatmın etmesı görevidir ve sevabı büyüktür eslerın cınsel yonden bırbırlerını tatmın etmelerı vazıfedır dini yönden konusuyorsa ona bunu hatırlat gevsemesı lazım bunun ıcın fantezı kurun ona yardımcı ol cekınecek utanacak bısey yok kullanıyorsa alkol de gevsetır baktın olmuyor psıkıyatrıste gıdın benım ıkı tanıdıgım vajınısmus yuzunden uzun sure seks yapamadılar ıkısı de bayandı psıkıyatrıstle ısı cozduler cocukları var mutlu mesut devam ediyorlar

0|1
    1|0
  • En büyük problemlerdeb

0|0
    0|0
  • Yuh yani dinsel yönden ne diyo? Pek bilgisi yok galiba dinimizde eş isteyince geri çevirilmez bunu anlat ona dediğin gibi mutlaka uzmana gitmelisiniz sana bunu yapmaya hakkı yok

1|1
    0|0
    • bilmiyorum o olmz bu olmz herşeye bahanesi var.

• herşeyi konştm çabaladm. neler söyledim. hep ters hep ters

• Allah yardımcın olsun

• Bende de var aynı dert

0|1
    0|0
  • Ten uyumunuz yok.
    Maalesef daha da sogursunuz

0|5
    2|2
    • ılışkılere boyle yaklaşılmaz ; yanlış youmluyorsunuz

• @gezginersin yok ten uyumu olunca dudaklar birbiryle buluştuğu an başlar herşey kimse de durduramaz deli gibi sevisilir aşk olması şart tabi

• @speedomer anlaşmak baska ama ten uyumu başka birbirini arzular dokunmadan yapamazsın elin dursa ayağın durmaz durmadan öpmek koklamak istersin

Erkekler Ne Diyor 24

• Dini konudan bu konuda nasıl saçmalar bir bunu anlamadım. Uzun zaman alacak bir süreç ve yardım almalısınız bir uzmandan. Aman Haydar Dümen'e gitmeyinde nereye giderseniz gidin. Televizyonda seyrettim yöntemlerini midem bulandı. Resmen dolandırıcı bu konuda, anyway...
    Sabır vea anlayış. Hala bu tutuma devam ederse ya da aynı sorunu yaşayıp bu tutumunu devam ettiren bayan varsa kimse kusura bakmasın aldatılması müstehaktır. Hoş ben yine yapmam ama yapanada hiçbir zaman kızmam bu konuda...
    Çüktür et konudan sapmayalım. Yöntemlerini öğrenin ve kendiniz konuşarak uygulayın. Sabır gösterilecek uzun bir süreç. Uzun olmasının sebebi her gün erkeğin cinsel istek duymamasından yoksa bunu görev gibi yapabiliyorsanız ve kondisyonun iyi ise süreç kısalır.
    Tam karın ağrısı bir durum açıkçası. En büyük çözüm mental olarak hazırlanmaktan geçiyor. Gerisi hikaye...

0|2
    0|0
  • Hanımınız sizinle beraber olmak istemediğini çok açık anlayabiliyorum. Dini yönden sebepler uydurması bunu çok iyi gösteriyor. Ancak bunun sebebi bence siz değilsiniz, mutlaka geçmişte yaşadığı bir taciz durumdan kaynaklanıyordur. Muhakkak psikolojik destek alması gerekiyor. Bence bu dönemde ona arkadaş gibi yaklaşın ve sorunlarını öğrenmeye çalışın ancak en doğrusu psikolojik bir danışmana gitmektir. Eğer böyle giderse siz bu evlilikten soğuyacak ve boşanmaya kadar götürebileceğinizi düşünüyorum. Her ne olursa olsun siz yine de ona arkadaş gibi yaklaşıp sorunlarını öğrenmeye çalışın.

0|0
    0|0
  • Eşinin ilişkiye girmemek için öne sürdüğü mazeretler aslında geçersiz. Daha önce vajinimus nedeniyle eşinden boşanmış bir kadın tanımıştım... Sana tavsiyem hiç üstüne gitme. Sen konuştukça o daha çok korkuyor, hatta psikolojisi de bozuluyor... Cinsellik konusunu bir süre hiç dile getirme anımsatma. Hatta öyle ki bunu sen istemiyormuş gibi davran. Umuyorum bir süre sonra kendisi sana bunu teklif edecek ve bu durumda da sen onu ürkütme, istediğinden fazlasını yapmaya çalışma. O tanıdığım kadın şu an bir seks canavarı. :) Uzman bilgisi istersen @cems34 ile görüşmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Bosan. Kadin olmayi ogrenememis frijot bir kadi i duzeltmeye calisip kendi zamanini harcama.

0|0
    0|0
  • selam kardeşim anladığı kadarıyla eşini seviyorsun seğer veriyorsun enleneli ne kadar oldu eşin soğuk bir yapıya sahşp sanırım ya da ilişkide daha sana karşı rahat değil ana sebebide daha yabancısınız zamanla düzelir birazda utanıyor onun senin yanında rahat olmasını sağla güven ver yanında kendini koruma kalkanında olduğunu hissettşğşnde sana teslim olacaktır bedenen teslim olmuş ama beynen hazırlayamamışsın sabır et bide başlangıç ve bitiş süresi ve neler yaptığın bunları açabilirsen daha net çözüm çıkar derim sevgiler özeldende yazabilirsin

0|0
    0|1
  • Bayanların bilincaltı ten kokusu alma takıntısı olur bunu gizlerler. İkincisi sana ya da esine büyü nazar yolu ile sogutma büyüsü akla geliyor. Büyü yolu ile musallat edilir. O musallat sizi devamli etkiler bence muhabbet islemi yaptırmanın faydası olur sanırım. Mutlaka girişimde bulunmalısın

0|1
    0|2
  • Eğer tedaviye yanaşmıyorsa bunu mahkemede kullanıp boşanabilirsin.
    Ciddiyim tedaviye yanaşmayan bir eşten boşanmak istersen mahkeme boşar fazla uzatmadan. Vajinismus falan olabilir ama tedavi olmuyorsa bu onun önyargılarından ibarettir sadece. Kendisi keyfi olarak istemiyor bence.

0|0
    0|0
  • Bu sorunu konuşarak halletmelisiniz. Bir sebep göstermeli. İyi bir sebep. Gösteremiyorsa yaklaşma, dokunma. İlgi göstermezsen belki kıskanır arzular seni. İşe yaramzsa da karar senin. Sevdiğini anlıyorum ama bunun böyle devam etmesi ikiniz için de işgence

0|0
    0|0
  • Bence esin vajinusmus olmuş psikolojik bir hastalık kolay kolay yenilmiyor bu ön sevişmeyi daha uzun tutarsan ön sevişmeyle vajina ıslanması çok olmasi gerek i zamanla yenebilirseniz belki uzmana gidin çoğu boşanmalarının nedeni bu ihmal etme ilerde çok basın ağrır

0|0
    0|0
  • Şimdi anladığım kadarıyla eşinin cinsel bilgisi pek yok, evliliğin yarısı cinselliktir bunu ona öğret ve bilmediklerini bunun yeme içme gibi gereksinim olduğunu anlat ve cinsel birleşmeyi tek taraflı ona yaşatmayı dene elinle ona mast yap masaj yap sana karşı rahat olmasını sağla bu şekilde bir mühdet devam edersen inşallah rahatlamasını sağlayıp normala girecektir, dini yönden çekinceleri nedir yardımcı olmak isterim.

0|0
    0|0
  • aynı problemler bir çok evliliklerde var. Allah sana sabır versin. kolay kolay değişmezler böyle olanlar. olan sana oluyor. Annesinden annenizde yardım isteyin. olmadı boşayacaksın arkadaş.

0|0
    0|0
  • ne yapman gerekiyorsa onu yapmalısın

0|0
    0|0
  • kardeşim bir uzmandan yardım alarak atlatabılırsınız. ne kadar gecıkırse o kadar sorun buyur ve sıkıntıyı atlatmak zorlaşr.

0|0
    0|0
  • Senin kari manyak evlisin tabi s... cen dinle ne alaka o beynini değiştirsin önce yazık belki de başka bir şey vardır emin ol !

0|0
    0|0
  • Sevgi -saygı-sağlıklı cinsel hayat = mutlu evlilik.. Bunun bir tanesi bile olmazsa orda evlilik olmaz , kardeş kardeş takılın

0|0
    0|0
  • Bana kızma ama ona erkekligini göster içindeki kadınlığıni ortaya cikart on sevişme şefkat dolu olsun sar sarmala ona oral yap rahatlayıp kafanı oraya gomene kadar durmak yok ellerine hakim olamadığı an bekletme ise basla

0|0
    0|0
  • nerelisiniz? nasıl bir yaşantınız var?

0|0
    0|0
  • Pek farkımız yok üstüne gitme çıplak yatıp sadece uyumayı deneyin zamanla tahrik olup ister

0|0
    0|0
    • Of of mutsuzum çok fazla

• Sabret sakin ol birleşme olmadan vücunu öp okşa o şekilde onu boşaltmaya çalış zamanla isteyecektir

• Dinsel yönü neymiş anlamadım

0|0
    0|0
  • Evlilik danişmani olarak yardım edeyim sana

0|0
    0|0
  • Aseksüel olabilir.. Yaşlarınız kaç?

0|0
    0|0
  • Merhabalar, duruma çok üzüldüm umarım çözüm olur zamanla. Dini yönden ne diyor acaba dize?

0|0
    0|0
  • Kardesim esin daha hic orgazm yasamamis, onun icin seksi bilmiyor, tanimiyor, sadece görev olarak yapiyor.. Bu barikadi asmak gercekten su an senin ve onun icin cok zor ama sabirla, sefkatle, anlayisla bu durumu asman mümkün.

Ona Orgazmi yasatmak icin sana cok is düsüyor, fazla zaman ayirman, ön sevisme yaparken onun hosuna giden seyleri yapman cok önemli.. Erkeklerin cogu yarim saat penisimle git gel yaparsam kadin orgazm olur zanediyor, öyle degil, her kadin farkli, önemli olan nelerin ona zevk verdigini bulmak, anlamak, bunuda ancak esinde sen cözebilirsin. ALLAH kolaylik versin, genel durumunu sorundan anladim, aslinda herseyiniz cok güzel ama bir sansizlik yasiyorsunuz, bunuda yenersiniz.

1|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...