Kızlar soruma gelir misiniz?

kadınsal bir sorun da. ne olduğu hakkında bir fikri olan varsa? doktora gitmeli miyim? vajina dudakları içinde sivilceye benzer bir şişiklik var küçük de değil. kulak çubuğu başı kadar büyük. dokununca cok acıtıyor virus ya da enfeksiyon olabilir mi yoksa normal sivilce mi. sizde hiç çıktı mı?

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• cınsel hayatın aktıf mı?

0|0
    0|0
    • hayır değil

• enfeksiyon hastalıklarından mı almam lazım kadın hastalıklarından mı randevu

• kadın hastalıklarından alcaksın. kadındı dktorum

Kızlar Ne Diyor 9

• Git tabi.

0|0
    0|0
  • ay git hemen çok kötü birsey birsey sorucam adet dönemin yaklasıyo mu

0|0
    0|0
    • nerden biliyosun kotu oldugunu :( yok hatta yeni btti sayılabilir ortalardayım

• ya Şankroid ya siğil kıl kökü intihaplanması da olabilir ay ben cok korkarım sanki benimmiş gibi oldum vallaha bence doktora git canım

• tıp mı okuyosun. aldım randevu :(

• Cok gecmis olsun bende de cikmisti cok sancili oluyor ya, ben olgunlasinca sıkmıstım ancak oyle iyilestiler ama bende endise ediyorum ciddi bisi mi diye, doktora gitmeye cekiniyorum

0|0
    0|0
  • Bende de oluyor belli dönemlerde ve geçiyor. Ama jilet kullanımı kılın çıkışını engelleyerek sivilce vb yapabiliyor

0|0
    0|0
  • Sanırım jilet kullanıyosun o bölgeye byük bir ihtimalle jilletten kaynaklanıyo ve acıması çok normal korkulucak bişey olduğunu sanmıyorum kendiliğinden geçiceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • eevet jilet kullanıyorum. ama jiletten nasıl gecer ki. randevuyu aldım burdaki arkadaşlar korkuttu beni biraz :(

• lazer dusundugum ıcın yapıyorum. bosuna agdayla germek istemiyrum deriyi

• O zaman bir an önce başlaman gerekiyo epilasyona

• Enfeksiyon kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
    • cinsel yasantım da yok gerci

• Iç çamaşırından olabilir

• Ben de dudaklarda değilde çıkıyordu ama herkeste olabilir enfeksiyondan olduğunu sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gitmelisin sakaya gelmez

0|0
    0|0
    • hangi bolum kadın hast mı enfeksiyon uzmanı mı

• Evet canim

• Gitmelisin mutlaka

0|0
    0|0
    • sende hiç çıktı mı

• Benim ic tarafta degil ust tarafta ve bacaga yakin tarafta acimayan koyu renkli sivilce cikmisti ama gecti ic taraf olunca o sikinti ve aciyorsa

Yükleniyor...