Prezervatif, kamu spotu olarak yayınlanmalı mı?

Prezervatif, kamu spotu olarak yayınlanmalı mı ?
Kürtaj, Anne'yi büyük oran da risk altında tutmaktadır.

Bu yüzden de hem Anne'ye zarar vermemek için hem de dinimizce kürtaj günah olduğu için; prezervatif cinsel eğitim amaçlı kamu spotu olarak yayınlanmalı. diye düşünüyorum.

Sizin bu konuda ki düşünceleriniz neler?
Farklı bir fikriniz var mı?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bencede yayimlanmali tek bu sebepten dolayi degil mesela Aıds hastaligida cinsel korunmasizliktan geiyor korunup yapsalar o kadar risk altinda olmazlar egitim amacli yayimlanmali

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence de yayınlanmalı gençlere öğretilmeli cinsel sağlık nede olsa biz Müslüman bir ülkeyiz sonuçta cinsel yolla bulaşan bir çok hastalık ve hatta aşırı cinsellikte soyun bozulmasına yol acıyor cinsel hastalıklar nedeniyle

0|1
    0|0
    • Haklısın abi.

Bir de işin hastalık boyutu var

• Bunu en iyisi çocuklara ilkokul'dan itibaren cinsel eğitim adı altında vermeleri gerek sanırım.

• yani o yüzden ben her zaman diyorum nefisinize hakim olun diye

Kızlar Ne Diyor 4

• O Fotoğraf olmadan da anlayabilirdik.

1|1
    0|0
  • Bence yayinlanmalı.. onlar birer can ve doğmamış bedenlerini ölüme terk etmemeliler.

0|1
    1|0
  • almanyada yapiyolar tvde reklam olarak cikiyo

0|1
    0|1
  • yayımlanmalı herkesi bilinçlendirilmeldirler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kamu spotu olması lazım tabiki. Korunma maksatlı anlatımı yapılmalı ve toplum bu konuda bilinçlendirilmeli.

0|1
    0|1
  • Devlet asla yapmaz böyle birşey. Kendi ayağına sıkmak gibi olur.

1|1
    0|0
  • Haklsın destek veriyorum. Fotoğraf mide bulandırıcı bir de

0|1
    0|0
    • Olay mide bulandırıcı olunca ne yazık ki çekilen her kare de bir o kadar tarzım değil oluyor

• Bence dinimizce zina yapmakta haram (((bence))))

0|1
    0|0
  • bir anlık zevkin beldelini dah anne karındaki masum canlar ödemesimi
    madem istemiyorsun önceden düşüncen çükü sende çükü bir damla sperm le ana rahmide dünya geldin kürtaj açıkça cinayet tir

0|1
    0|0
  • Ailecek tvde izlenemez bence

0|1
    0|0
    • Ben şöyle düşündüm.

Acaba bu tür yayınlar insanları daha fazla cinsel birleşmeye iter mi? ya da aile için de bir sorun yaşanır mı?
      Ama zaten yapacak olan zaten yapıyor. Aile için de şunu düşündüm; Birey'e küçüklükten bu cinsel yaklaşımı çağrıştırırsan o aile içi cinsel sağlığı küçük anektodlarla ört pas edebilirsin.

• Zaten internet yetirince yaygın herkes her yerden öğrenebilir ailecek uygun olmaz dediğin gibi küçükken izlenilse bir şey olmazdı belki

• haklısınız

Yükleniyor...