Acil yardim! Sevgilimle korunmasiz iliskiye girdim reglim daha yeni bitmisti hamile kalma olasiligim nedir?

Sizce nextday hapi aliyim mi? reglim daha gecen gun bitti ve disariya bosaldi. nextday almak istemiyorum yan etkiler cok agir sizce olasilik nedir?

Güncellemeler:
Takvim yontemi kullanan kadinlar varsa aranizda lutfen bir cevap yazin

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Regl den hemen sonra hamile kalma olasılığı çok zayıf. Ama piyango sana çıkabilir. Tedbirli olmakta yarar var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hap al hemen

1|0
    0|0
    • aldim her ihtimale karsi :(

• Iyi yapmışsın ne olur ne olmaz

Erkekler Ne Diyor 12

• sela tatlım içine akmadıysa dışarıya boşaldıktan sonra da hemen tekrar içine girdimi temizlendimi damarda ve ucunda bir miktar mutlaka kalır temizlemeden girdiyse hamile kalmana yetebilir ama genel olarak hamilelik adet başlamasına yakın daha kuvvetlidir bu hamile kalmazsın demekte değil tabi ama olasılığıda var net cevabı boşaldıktan sonrası tuvalete gidip işesin ve yıkasın sevgiler

1|0
    0|0
  • Geri çekildi kesin değil mi?

0|0
    0|0
  • allah analı babalı büyütsün erkek olursa ismini muharrem kız olursa hatçe koyun

0|0
    0|0
    • aldirinca sana yollarim adini feriha koyarsin

• aldır aldır ki dünyaya bir orspu çocuğu daha gelmesin

• tabi canim keske bastan kardeşim deseydin, gec bile kaldin. cok pis koydun, icin rahatlamistir. canım.

• ne yaprak yemeye girdin ilişkiye.. bir çocuğun olsa sorumluluğunu alabilecenmi de girdin.. hem evlenmeden neden yaparsınız böyle şeyler anlamam.. adamını bul evlen sonra yap çocuğuda kariyeride..

0|0
    0|0
    • cocuk olursa aldiririm. kac senelik sevgilim girerim girmem sana ne?

• Dışarıya boşaldıysa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • %50
    Ya kalirsin ya kalmazsın

0|0
    0|0
  • Dışarıya haalletmisse yüzde 0

0|0
    0|0
  • 1000 de 1

0|0