Mastürbasyon yapmam mi gerekir?

Iyi aksamlar herkese. Arkadaslar ben bu eskiden masturbasyon yapiyodum 4-5 aydir yapmıyorum artik icimde yapma istegide yok. Ama bu aralar cinsel seyler dikkatimi cekiyor cinsel hayaller kuruyorum istemsiz. bu durumlarda mastürbasyon yapmam vacip midir?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer zina tehlikesi varsa yap

0|0
    0|0
    • Zina derken youtubeda filan oyle seyler gorunce dayanamayip aciyorum ve orda gorduklerim sanırım goz zinasi oluyor

• Biliyorum izledim

• İşte her şey zina artık dışarı çıkıyorsun millet sarılmış sevgilsine öpüşüyor ediyor onları izlemek bile insanı fena yapıypr eve geliyorsun elinde internet her şey var bence önemli olan en az hasarla atlatıp evlenmek

En İyi Kız Görüşü

• Yapmalisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hormonlarını uyutma kendine zarar veriyorsun aylardır msturbasyon yapmamak senin ilerde daha isteksiz bir bayan yapıcak. Hem senin için hem eşin için pek hoş bişey olmaz bu.

0|0
    0|0
  • Nefsine hakim olman için yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Zaten mastürbasyon şart değil. Rüya gördüğünde boşalıyorsun vücut içindeki zevki söndürüyor kendi kendine.

0|0
    0|0
  • gerek
    ,

0|0
    0|0
  • Kadıköy imamına sorar gibi yazmışsın be annem!
    Vacipliğini bilmem ama senin mastur zamanı gelmiş, tezzz yapılaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    1|0
  • Yaparsan iyi olur rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Vacip midir? derken Burayı diyanet işleri mi zannettin

0|0
    0|0
  • Yao artik bir zahmet

0|0
    0|0
  • Evet olur yani biriyle yatsan cok buyuk gunah ama mastürbasyon o ksdar değil

0|0
    0|0
  • Yap gitsin sonra gözün falan döner birinin uzerine atlarsin

0|0
    0|0
  • Tabii yap yap patlıcan ve salatalıga gec bulamazsan gercegine devam...

0|0
    0|0
  • bir kere yap haftada öyle çok uzun kalmasıda iyi değil

0|0
    0|0
  • Sanal yap ya da mastürbasyon yap ya da ikisini birlikte yap

0|0
    0|0
  • Hyr olabiliryani

0|0
    0|0
  • Yapmamak daha iyi uzak dur

0|0
    0|0
  • Evet sehvetin dinmiyorsa mast. Yap sonra dus al

0|0
    0|0
  • ben 16 yaşındayken evıme ekmek getırıyordum beee... vacıpmı ne demek kullandıgın seylerın anlamına bı bak bıraz bılınclenın artık beee

1|0
    0|0
    • Ya anlamiyosun galiba yapmassam harama bakiyorum o zaman yapmam gerekir yani yapmak zorundaysam baska kacis yolu yoksa vacip midir kotu bisey demedim

• mast. yapmam dınen mekruhtur. mekruh yapılması gunah olmayan ama sureklılıgı durumunda gunah olan seydır. mast a gelınce bunu herkes yapar ama kımsenın uzerıne boyle bısey vacıp olmaz.

• Yanında olsam boşaltırdım seni

0|0
    0|0
  • direk sanal seks yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...